בר כוכבא

אחרי מרי קייט ואשלי, גם דמותה של בר רפאלי תככב בסדרה מצוירת ותדובב על ידה

דמותה המצוירת של בר רפאלי תככב בסדרת אנימציה חדשה ותדובב על ידי הדוגמנית, כך מפרסם היום (רביעי) מעריב. בכל פרק של "החיים האמיתיים של בר רפאלי" (שם זמני), בר תנדוד במדינה אחרת בעולם תחת מסווה של סופרמודל, ולמעשה תצא למאבק נגד כוחות הרשע ותפתור תעלומות. הדמות הלוחמנית תיכתב בהשראת נערות ג'יימס בונד והמלאכיות של צ'רלי.

"מדובר בפרויקט ראשון מסוגו, ובר היא הדמות המושלמת להוביל אותו", מסר לעיתון מנהל הפרויקט מטעם חברת ההפקה קופרמן הפקות, גדי ויינריב, "בימים אלו אנחנו מגבשים את קווי הדמות המצוירת, וכשנסיים נשמח לשתף בה את כל העולם". בר בעצמה, לוקחת חלק בהחלטות לגבי עיצוב הדמות.

הסדרה מתוכננת לעלות במכשירי הדור השלישי ובאינטרנט, ויתכן שאף בטלוויזיה. חברת ההפקה בשיתוף חברת התוכן medio, מנהלת מגעים בנוגע למכירתה בחו"ל.

רפאלי, שנמצאת באור הזרקורים בעיקר בזכות קריירה בינלאומית מצליחה ורומן מתוקשר עם ליאונרדו דיקפריו, אינה הסלב הראשון שזוכה לדמות אנימציה משלו. רוני דואני הווירטואלית הופיעה בקליפ, כך גם חמש בנות ה"ספייס גילרז" והתאומות אולסן המצוירות, מרי קייט ואשלי, כיכבו בסדרת טלוויזיה בעלת קונספט פעולה דומה לשל בר.