רכיחו"ל

פאריס וניקול השלימו, לינדסי יוצאת לחופשי וקייט ואוון מתאהבים. רכילות חמה מהתפוצות

ג'ניפר אניסטון דעתנית

ג'ניפר אניסטון ממהרת לעשות כותרות נוספות, אולי בתקווה שאלו יסיטו את תשומת הלב מן הפרידה הכואבת מווינס ווהן. מסתבר שלג'ן נמאס ממה שהיא מכנה "הסקסיזם בהוליווד": הכוכבת התלוננה בפני התקשורת על כך שכל התפקידים הראשיים בקומדיות הרומנטיות נכתבות למען גברים, והתפקיד המשני של האישה תמיד פחות מצחיק. זאת מנסיונה בסרטים "ואז הגיעה פולי" בו כיכבה לצד בן סטילר, "ברוס הגדול מכולם" בו שיחקה לצד ג'ים קארי, וכמובן סירטה החדש "הצד שלו הצד שלה" עם החבר לשעבר ווהן.

עם זאת, כנראה שחדשות אלו לא הפחיתו את הבזזז סביב פרידתם של השניים, עכשיו מתברר כי ויכוח של השניים בנוגע לאורח החיים ההולל של דמותו של ווהן בסרט "דופקים חתונה" הביא לסיום הרומן. חואניטה מתקשה להאמין בספוקלציה הזו.

מייקל ג'קסון גברת

נראה שמייקל ג'קסון נהנה ממעמדו כפריק שואו של הפפראצי, אחרת אין דרך להסביר את המעשה הביזאר האחרון שלו (ועוד מעשים רבים מעברו). ג'קסון נצפה בצרפת בעודו לבוש בחולצה נשית, ג'ינס הדוקים ועקבי סטילטו, את פניו מסתיר כובע רחב בצבע כחול (שהזכיר לעדים הצופים את אודרי הפבורן), ותיק יד בצבע כתום פלורסנטי. מקורות סיפרו: "המראה שלו השתנה לחלוטין. הוא לבש ג'ינס צמוד והיה לו ישבן מעוגל וירכיים". רבים חשבו תחילה שמדובר באישה, עד שזיהו שבעצם מדובר במלך הפופ. נראה איך הוא מתכנן להתעלות על זה בעתיד.

קייט האדסון מתנחמת בזרועות אוון ווילסון

קייט הדסון מנסה, כמו שאומרים בארץ הקודש, "למצוא את עצמה" בתוך הסבך של חייה. לאחר הפרידה שלה מבעלה הרוקיסט כריס רובינסון, הדסון נראת יותר ויותר צמודה לאוון וילסון, שותפה לסרט "אני אתה והוא". כעת נראו השניים אוכלים יחד ארוחת בוקר, ויום למחרת נצפה ווילסון משחק עם ריידר, בנה בן השנתיים של הדסון על מדשאת ביתה. נראה שהשמועות מקבלות ביסוס, והשניים אכן זוג. עם זאת, לאחר שישה חודשי פרידה מרובינסון, הדסון טרם הגישה לו מסמכי גירושין. אז הכל עוד יכול להשתנות.

פריס וניקול השלימו

חואניטה מתרגשת- פריס הילטון וניקול ריצ'י השלימו! לאחר ריב בן שנתיים החליטו השתיים להניח את המחלוקות בצד, ולחזור להיות חברות הכי טובות. בעולם. ההשלמה החגיגית נעשתה לקראת העונה החמישית של "החיים הפשוטים". כיוון שהשתיים היו בריב, יוצרי התכנית החליטו לצלם כל אחת מהן בנפרד, הפעם על אי בפיג'י. מסתבר כי הילטון שלחה לריצ'י הודעת טקסט בה אמרה שהתכנית לצלם את שתיהן בנפרד לא מוצלחת, ושהיא לא רוצה לנסוע כך. לאחר דיון מעמיק, השתיים החליטו להשלים. פריס מסרה לעיתונות כי "זה כאילו מעולם לא רבנו. פשוט המשכנו את החברות שלנו מאותו מקום בו הפסקנו". לא מרגש?

חם על הסט ב"האנטומיה של גריי"

הסט של "האנטומיה של גריי" מתחמם, בעוד שוויכוח בין פטריק דמפסי ואייזיה וושינגטון המגלמים את הרופאים הלוהטים ד"ר שפרד (מקדרימי) וד"ר ברק, הגיע לכדי אלימות של ממש. השניים התווכחו ככל הנראה על שחקנים מהצוות המעכבים את צילומי הסצנות, כאשר וושינגטון ככל הנראה איבד את קור רוחו, תפס את דמפסי בצוואר ודחף אותו בחוזקה. בעקבות הריב נאלצו להפסיק את הצילומים לאותו היום. היחצנים של השניים מסרו כי אכן היה ריב, אך המצב נרגע והשניים השלימו והמשיכו בענייניהם. היסטוריון הטלוויזיה, טים ברוקס, מסר כתגובה לאירוע כי "וויכוחים על הסט הם נפוצים. התנהגות של דיווה היא בהחלט דבר נפוץ. יש שם הרבה אנשים עם אגו, והרבה אנשים יצירתיים שחושבים שהם יותר יצירתיים מאחרים".

לינדזי לוהן חופשת

לינדזי לוהן הודיעה על רצונה לקחת פסק זמן מהלו"ז הצפוף שלה במשחק, בכדי לטייל בעולם. הכוכבת רק בת עשרים, הודתה לא פעם כי העבודה האינטנסיבית בנוסף לבילויים האינטנסיביים לא פחות (שנדמה שבגינם היא מפורסמת) מרעים לבריאותה, ועל כן מתחשק לה לקחת שבתון. בנסיון להתחמק מהפפראצי הטורדני, לוהן מתכוננת לטייל במקומות נידחים בעולם, שם תוכל לטענתה להתערבב בקהל. חואניטה מוסרת בון וואיז'!