בייבי בראנג'ה

הכירו: שילה נובל ג'ולי פיט. התינוקת החדשה של בראד ואנג'לינה שנולדה בוויקאנד בנמיביה

בשעה טובה נולדה במהלך השבת בנמיביה התינוקת עם הגנים הכי סקסיים בתבל. ההורים המאושרים - בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי, בחרו עבורה את השם שילה (Shiloh) והוסיפו לה גם את האקסטרה-ניים: נובל. הבייבי החדשה נקראת על שם העיר התנ"כית וההתנחלות שילה, ובכך נכנסת למעגל התינוקות ההוליוודיים אשר שמותיהם נשלפו מהספר הקדוש: אפל ומוזס של גווינת' פאלטרו וסורי של טום קרוז וקייטי הולמס, שעדיין מאמינים כי פירוש השם הוא נסיכה בעברית עתיקה.

"המשפחה הכי יפה בעולם" על פי מגזין People, שהתה בנמיביה מאז אפריל ונשמרה היטב מפני התקשורת וצלמי הפפראצ'י. עם זאת, בראד ואנג'לינה מכרו את הזכויות לפרסום התמונות הראשונות של התינוקת, טרם נולדה, ל- US magazine תמורת חמישה מיליון דולר. מקורב לשניים מסר כי את הכסף הם יתרמו לארגון יוניצ"ף.

בשבוע שעבר בראד הודיע במברק שלא יגיע לפסטיבל קאן, להשתתף בהקרנת הבכורה של סרטו החדש "בבל" ובקידומו. הסיבה הייתה כוננות גבוהה לקראת הלידה: "עקב ההצטרפות הקרובה של התוספת החדשה למשפחה שלנו, אין ביכולתי להצטרף לקאסט ולצוות בהצגת הסרט".

שילה היא ביתם הביולוגית הראשונה של ג'ולי (30) ופיט (42). התינוקת ילידת נמיביה מצטרפת לשני אחיה שאימצה אנג'לינה במסעותיה בעולם – מדוקס הקמבודי בן הארבע וזהרה האתיופית בת השנה. בראד נמצא עכשיו בתהליכי אימוץ חוקי של שני הילדים. אחרי שקיבלנו תשובה לתאריך הלידה, נותר לנו לשאול - מתי החתונה?