פריס שולפת פיטמה

לפריס הילטון מתפלק שוב בזמן צילומי קליפ, בריטני לא ישנה עם קווין וביונסה מתאמצת להשמין. מקבץ רכילות מהמם

פריס הילטון שולפת פיטמה

פריס הילטון אינה טפשה כפי שכולם טועים לחשוב. הנה, למשל, היא הבינה דבר חשוב מאוד בחיים: בשעת צרה, כשאת נדחקת לפינה, שלפי את מה שאת הכי טובה בו. פריס הקטנה והמשועממת הקליטה סינגל חדש ונדרשה לצלם לו קליפ. כנראה שאחרי שהבינה שיכולות הזמרה שלה שקולות ליכולות האדריכלות שלה, החליטה יורשת המיליונים לעשות את מה שהיא הכי טובה בו - לשלוף פיטמה. עיניכם הרואות.

בריטני העיפה את קווין למרתף

הנישואים של בריטני וקוו שוב בצרות. עכשיו, גורמים מקורבים מספרים שהם התרחקים יותר ויותר, ולא יפתיע אף אחד, אם גם גירושים יעלו על הפרק בסופו של דבר. בריטני ההריונית והמעוצבנת שלחה את קווין להתגורר ביחידת הדיור שנמצאת במרתף הבית, ולמעשה, הם הפרידו אגפים לחלוטין. מעבר לכך, פרסמה בריטני לאחרונה שיר שכתבה, שנראה בעל יסודות אוטוביוגרפיים ברורים, ולא קשה לנחש בהשראת איזה בטלן הוא נכתב: "דפוסי התנהגות טפשיים בהם אנו הולכים, אתה מושך אותי פנימה, אני נבלעת. על ידי אלו שאתה חושב שאתה אוהב, הם מושכים אותך מטה"... כואב הלב על בריטני.

אשטון קוצ'ר רוצה ילד (מאוד!)

מסתבר שאשטון קוצ'ר רוצה להתמסד בזריזות. אשטון הצעיר פשוט לא יכול לחכות לילד מאהובתו דמי מור, או שהוא פוחד שהביציות שלה מתפוגגות בכל רגע שהם מתעכבים. הבחור הצעיר והנמרץ מצטרף לדמי בכל מסעותיה בכל פעם שהיא מבייצת. רק לאחרונה הוא הצטרף אליה לסט הצילומים של הסרט החדש שהיא מצלמת כשהיא היתה בתקופת הפוריות החודשית שלה. בטח שמח בקראוון הצילומים של דמי בהפסקות הצילום.

ביונסה רוצה להשמין

בעוד שרוב הכוכבים רק מרעיבים את עצמם, לא כך ביונסה נואלס. הבחורה בעלת האופי, נאלצה לרדת כשמונה קילוגרמים לכבוד תפקיד בסרט שצילמה "נערות החלומות. עכשיו, שהצילומים הסתיימו, היא רוצה להעלות את משקלה ולהחזיר לעצמה את הגוף העסיסי שהיה לה קודם לכן. ביונסה מספרת שכדי לרדת במשקל היא צמה במשך שבועיים ושתתה רק משקאות אנרגיה. אבל יום אחרי הצילומים היא כבר אכלה עוף מטוגן, צ'יפס ודג מטוגן. הדיאטה הרגילה של חואניטה בעצם.

ג'יזל מאויימת מדוגמניות צעירות

ג'יזל, הדוגמנית הברזילאית המהממת, הצטרפה לעדר המחורפנים. כנראה יותר מדי דיאט קולה ועלי חסה יעשו לך את זה בסוף. עכשיו מסתובבת הגברת עם רשימת דרישות לצילומים שלה, ביניהן הדרישה הברורה שלא להצטלם יחד עם דוגמניות בנות פחות מ-20 (לא קילו, שנה). האם יכול להיות שהנאווה בנשים, שגילה עומד רק על 26, מאויימת עד כדי כך משאר בנות חווה? מה יאמרו דליות הרגליים של חואניטה?