BETA

מי אתה עדי עזרא: המדריך המלא לענייני בן הזוג של בר רפאלי

מי כבש את לב הנסיכה? והאם זה הוגן? האם אין לו מספיק גם בלי בר רפאלי בתור בת זוג? חברים מבטיחים שהסיפור בין בר רפאלי לעדי עזרא רציני – אנחנו לא מתחייבים אף פעם, אבל ליתר ביטחון שתהיו בתמונה: הנה פרופיל של האיש שמאיים על רווקותה של הרווקה הנחשקת

צלמי הפפראצי מכירים כבר שנים את עדי עזרא - בכל פעם תלויה לו דוגמנית תורנית על הכתף. פעם כשהיא הייתה בשיא הבלונד והוא בשיא הקוקו זו הייתה מורן אייזנשטיין, ואז סיגל כהן גרושתו של אסי ווקנין, הייתה נטלי דדון, לירן כוהנר וגם מרינה קבישר, בקיצור רשימה יפה ומכובדת שהגיעה לשיאה התקשורתי לפני שנה כשעזרא יצא עם בר רפאלי.

 

אז הם החזיקו מעמד רק חודשיים, אבל עכשיו שנה אחרי הם חזרו. כתבת הבידור קרן נתנזון טוענת שזה לא שעזרא המום במיוחד שזה קורה לו. "מדובר בבחור עם בטחון עצמי מאוד גבוה, ובצדק הוא יודע מה יש לו להציע וזה הרבה מאור לבחורה", עוד היא מוסיפה, "עדי הטייפקאסט שלו זה מלך הכיתה, תמיד זה היה ככה מאז שהוא צעיר, תמיד רצו להיות בסביבה שלו, תמיד היו לו חברים טובים מסביבו, תמיד בחורות יפות רצו לצאת איתו, זה לא רק העניין של כמה כסף יש לו בבנק". אבל זהו שיש לו כסף, הרבה כסף ויש לומר המון כסף.

 

עדי בן 39 נולד לאחת המשפחות העשירות בישראל, בבעלות משפחתו קבוצת נטו שעוסקת בייבוא ושיווק של מוצרי מזון לרשתות. החברה הוקמה בשנת 1940 ע"י סבא שלו, ועדי הוא היו"ר שלה. כתבת "דה מרקר" עדי דברת מספרת, "קבוצת נטו נסחרת לפי שווי של 690 מיליון שקלים", ומסבירה, "השווי של המשפחה הוא 400 מיליון שקלים אבל מקורבים מספרים שהשווי הוא יותר גבוהה כי יש להם כל מיני עסקים וחברות שלא נסחרות בבורסה". "צריך לזכור שלעדי עזרא יש עסקים נוספים" חוץ מעסקים שמכניסים לו לא מעט היא מספרת עוד, "אם אנחנו מסתכלים על השכר שלו כיו"ר נטו אנחנו מדברים על משהו כמו 2 מיליון שקלים ב-2012".

 

חברים מספרים שעדי עזרא הוא בדיוק מה שבר חיפשה, מאז דיקפריו זה היה די ברור שחשוב לה למצוא מישהו ישראלי כדי שתוכל לחיות בארץ, מצד שני היא לא תלך על אופה מבת ים, אולי אם יש לו מאפיה שמגלגלת מיליונים, חוץ מזה היא הודתה בראיונות שהיא מחפשת גבר חזק ואם אפשר שגם יספר בדיחות.


עזרא הוא קצת כמו ווינס מ"הפמליה" תמיד מוקף חברים, נוהג בפורש במחיר של כמעט מיליון שקלים, גר בפנטהאוז יוקרתי עם בריכה במרכז תל אביב, בונה את ווילת החלומות שלו בצפון תל אביב, מצד שני אסור לטעות בו לא מדובר בפלייבוי תל אביבי שחי על ההון המשפחתי. "מעבר לזה שהוא ידוע כרווק בליין, אבל עדיין מספרים עליו שהוא מגיע לעבודה בשעה מוקדמת הוא חרוץ למרות שהוא בן של".

 

הכל התקמבק במסיבת הסילבסטר של בר בתל אביב, מיד אחריה דיווחו במדורי הרכילות שעזרא נראה יוצא מביתה בבוקר. לבר לא היו הרבה מערכות יחסים מאז לאונרדו, היה איש העסקים דיוויד פישר, גיא גיאור הוזכר, היה הילומן מתי רחמינוב, מה סיכוייו של עזרא להיות האחד? נתנזון מסכמת אותו בכמה מילים "אפשר להגדיר אותו זכר אלפא אולטימטיבי".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10.

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו