עם מי עפר שכטר בילה את הלילה?

מותג הוויסקי ג'יימסון שלח את מיטב מפורסמי ארצנו לחופשת גלישה חלומית באיים הקנריים, הכל היה כלול שם וכל מה שנדרש מהם היה לדרוש ולשתות

חבילת נופש נחמדה חיכתה לחבורה הנוצצת מישראל שהצטרפה לחופשת הגלישה של מותג הוויסקי ג'ימסון: נוף שווה, מלון פאר, חליפת גלישה וקורס גלישה מהנה, אוכל טוב ואלכוהול.


לטיול הוזמנו אלי פיניש ועפר שכטר שהינם גולשים, וגם מוש בן ארי, עידן חביב, שרי גבעתי, אנה ארונוב ודנה פרידר. "אני הכי עקומה בארץ", הודתה פרידר, "אתה נכנס למים, בולע אותם, סובל, זה לא כמו שזה נראה מבחוץ".


לארונוב העניין הזכיר את מערכת היחסים עם תורג'י: "הוא היה קם בבוקר לתפוס גלים והדליק אותי על הגלישה. הזדמנות מושלמת לנסות". פיניש ודנה פרידר, זוג די חדש, משחררים לראשונה נשיקה מול המצלמות.


הגלישה באיים יכולים להיות מאתגרת, שכטר חטף סלע בראש וחזר עם שמונה תפרים וגם פיניש המיומן מודה: "הרגשתי כמו תחתון במכונת כביסה".


הטיול כלל גם המון מסיבות אלכוהול ובילויים. פרידר למשל, סיפרה שהועפה ממועדון כי חלצה את נעליה, שכטר פצח בשירה עם בן ארי, שסירב להירטב בים. בזמן שמוש בילה על האי, מלכת היופי שלו טיטי התמודדה בתחרות מיס תבל.


בן ארי לא מוכן עדיין לדבר על טיטי אבל על סיום מערכת היחסים עם גרושתו, אינקה, דווקא כן: "קשה להיפרד ממישהי אחרי 8 שנים. מתמודדים באמצעות כתיבת שירים". עפר שכטר מסיים את הערב במלון עם הכרית ומשתף: "אני עדיין לבד".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה