רכבת שדיים

משה היכה בסלע ויצא מבריטני חלב, לינדזי עם חזייה ותורמן עם גרביטציה

בריטני בחולצה מלוכלכת

בריטני משחקת אותה "עניינים כרגיל" עם פאה ובארט, בלי חזיה ועם עדשות מגע כחולות, אבל כרגיל – נופלת בקטנות. להתלבש בצו האופנה האחרונה, עם מכנסוני תחת וחולצה מהוגנת אך שקופה, זה נחמד. להסתובב לעיני הפפראצי עם כתם לא מזוהה על החזה (חלב אם? שוב?), זה הרבה פחות נחמד. ואפילו, איך לומר... די פאתט.

לינדזי מראה לכם את החזייה

החדשות המרגשות של השבוע: לינדזי למדה להשתמש בבגדים תחתונים, ואשכרה לבשה חזיה. החדשות היותר מרגשות של השבוע עבור רובכם - היא גם מראה לכם אותה. יכול להיות שזה כמו פעוטות שלומדים להשתמש בסיר ומראים לכולם בגאווה את הקקי שהם הצליחו לעשות לגמרי לבד. כך או כך, קבלו קלוז אפ. כולם כבר קיבלו, אז למה לא אתם?

הציצי של אומה טורמן נופל

עוד במבזקי הציצי שלנו – לא רצינו לבאס אף אחד מן המעריצים הרבים של ביאטריקס קידו, אבל משהו לא טוב קרה לציצקעלעך של אומה טורמן. הם.. אם אפשר לומר זאת, מנסים לגעת בקרסוליים. לא מאמינים ולא מאמינים? הקליקו, הביטו וראו.

סורי קרוז אצל מעצב שיער כל שבוע

חדשות הקרוז-ביזאר: הטירוף מסרב לדלג על דור ומסתבר שטום-טום והלו-קייטי לוקחים את סורי הפעוטה למעצב שיער כל שבעה ימים. להזכירכם, לסורי קרוז המהממת עדיין לא מלאה שנה. ברשימת הביזאר אקסטרים: אנשי עיצוב השיער מוסרים שהפעוטה תמיד עירומה ושאסור לאף אחד לדבר לידה. האם הצמד הדינאמי סיינטוקרוז מנסים בכוח לגדל ילדה אילמת??

אחיה של אנג'לינה: "היא לא שולטת בבראד"

אחיה של אנג'לינה ג'ולי, ג'יימס, מכחיש את השמועות העיקשות הטוענות שאנג'י לובשת את המכנסיים בבית ושולטת ביד רמה בבראד פיט. ג'יימס טען ש"יש להם מערכת יחסים מאוזנת, כל אחד עושה את הדבר שלו. אף פעם לא נתקלתי ברגעים בהם מישהו מנדנד או שולט בשני". ואנחנו אומרים, עם כל הכבוד, זה לא היה הרעיון של בראד לאמץ את כל ילדי העולם...