חיה רעה

סקרלט ג'והנסון מאושרת לצד ג'וש הארטנט, אך המונוגמיה מתנגשת לה באינסטינקט

"ג'וש ממש מתוק", סקרלט ג'והנסון ("אבודים בטוקיו", "נערה עם עגיל פנינה") החמיאה לבויפרנד שלה ג'וש הארטנט ("פרל הארבור") שבמקרה גם מככב לצידה בסרט "דליה שחורה". "הוא ילד טוב. אני ברת מזל ומאוד מאושרת".

"בניגוד לאמונה הרווחות, אני כן ממוסדת", אמרה הכוכבת בת ה-21 בראיון למגזין Allure, "מתרוצצות שמועות שאני כן פנויה, שלא לומר - בעלת דעות פתוחות לגבי סקס. אני לא אומרת שאני מונוגאמית סדרתית. היו לי תקופות בחיים שהייתי רווקה, אבל כשאני במערכת יחסים זה עד הסוף".

על אף הסטטוס הנוכחי של זו שאייזיק מזרחי חפן לה את הציץ בגלובוס הזהב, היא מאמינה שלהיות עם בנאדם אחד זה לא לגמרי טבעי. "אני חושבת שבשלב בסיסי מסוים אנחנו כמו חיות, ובאינסטינקט אנחנו מתרבים בהתאם, היא טוענת, "אבל כמה שאני מאמינה בזה, אני עובדת מאוד קשה כשאני במערכת יחסים כדי לגרום לזה לעבוד בצורה מונוגאמית".

כנראה שג'וש הארטנט יכול להיות רגוע מבת זוגו, גם בזכות המאמץ שהיא משקיעה בלהישאר נאמנה לו וגם בזכות ערנותה למחלות מין: "אני עוברת בדיקת איידס פעמיים בשנה. צריך להיות בעלי מודעות חברתית. כדי להיות אדם הגון, יש לערוך בדיקות של מחלות מין. זו פשוט התנהגות דוחה כשאנשים מזניחים את זה. כל כך לא אחראי".