חואניטה

קייטי הולמס בדיכאון, בריטני מתחפשת לדלעת וקייט מוס בנשיקה לסבית למען צדקה. רכילות לוהטת

קייטי הולמס בדיכאון שלאחר לידה

הו, איך שגלגל מסתובב לו. רק בשנה שעברה טום קרוז הפנאט ירד על ברוק שילדס כאשר סיפרה על הדיכאון שלאחר לידה שסבלה ממנו לאחר לידת בנה, הוא גינה אותה בחריפות ובקול רם בכל המדיות ורמז רמיזות מכוערות באשר לכשירות שלה כאם ובכלל. עכשיו, לאחר צירוף מקרים מופלא, בו קייטי הולמס, ארוסתו, ילדה את ביתם המשותפת באותו בית חולים ובאותו יום שגם שילדס ילדה, גם קייטי סובלת מדיכאון שלאחר לידה. קארמה, מישהו?

משפחת פדרליין - ספירס הם זבל קראוונים

בריטני , בעלה וילדם בתמונה משפחתית מוזרה, כשבריטני נראית כאילו התחפשה לדלעת הלואין עצומה – היא באמת בהריון שוב, למרבה החרדה. ובעלה קווין פדרליין עם שפם חדש ומכוער, אוחז בבן שלו כאילו הוא מיכל מים מינרליים. הזוג הסמי-מלכותי מעולם לא נראו יותר כמו זבל קראוונים שכרגע ערך תחרות יריות בפחיות בירה. למרבה הפלא לא רק חואניטה מרגישה ככה, גם ג'ניס דיקסון השופטת המרושעת של "הטופ מודל הבאה" חושבת שבריטני "צריכה לזרוק את הבעל שלה שאף פעם לא חשבתי שהוא לוהט, אבל היא בכל מקרה זבל דרומי. תפסיקי ללכת עם הכפכפים האלו. אני הייתי מצפה אותה בזפת ונוצות ואומרת לה לזרוק את הבעלים המ**יינים והפרימיטיביים שלה". מילה של אילנות גבוהים.

קייט מוס בנשיקה לסבית

קייט מוס מאוד בעניין של צדקה, עובדה: היא התנשקה נשיקה לסבית עם החברה של יו גרנט, כדי לגייס כספים. למעשה היתה צריכה מוס לנשק את איש העסקים פיליפ גרין, לאחר שהציע את סכום התרומה הגדול ביותר, ( 108,000 $ לארגון שמסייע לילדי פליטים פלשתיניים). גרין השפן, סירב לקבל את הנשיקה ליד אשתו והעביר את הפריבילגיה למי שהגיעה למקום השני – ג'מימה קאהן, חברתו של יו גרנט. מעניין אם אם היא יודעת על מספר המחלות שאפשר להידבק מהן בנשיקה של מי שהזריק סמים כתחביב ארוך טווח?

מנדי מור מכחישה שאיבדה בתוליה לפז

מנדי מור עדיין עושה ה-כ-ל כדי לשמור על תדמית צחה יותר מכוס חלב. למרות כל זאת, כנראה שגם הצדיקה הצעירה עשתה פנייה או שתיים לא נכונות בדרך. וילמר ולדרמה, הלא הוא פז מהסדרה "מופע שנות השבעים", כנראה מקבל יותר אקשן בחייו הפרטיים, מאשר בן דמותו שעל המסך, וחשוב היה לו לעדכן את כולם. אחרי שכבר סיפר על הסקס עם לינדזי לוהן, ג'ניפר לאב יואיט ואשלי סימפסון, הוא גם טרח להודיע לאומה שהוא זה שקטף את פרח בתוליה של מנדי מור. מנדי כעסה ונפגעה מאוד ומכחישה מכל וכל. גם חואניטה היתה מכחישה פאדיחה שכזו...

לינדזי לוהן לא יכולה להיות מונוגמית

לינדזי לוהן הצעירה שעברה מתדמית של ילדונת ג'ינג'ית מתוקה לפסיכית צעירה שאוהבת לחיות על הקצה, מודה עכשיו בריש גלי – אני לא מונוגמית מטבעי. שמה של לינדזי נקשר כבר בשמם של גברים מפורסמים רבים, מברוס ויליס ועד ג'ראד לטו. והיא שחררה הצהרה –"למדתי על עצמי לאחרונה שאני לא בעניין של מערכות יחסים מונוגמיות, אני פשוט לא יכולה לעשות את זה עכשיו". נראה שיש כל מיני דברים שלינדזי לא יכולה לעשות לאחרונה, כמו לשמור על השפיות שלה, המשקל שלה, והחברה הגרועה בה היא מסתובבת.