הסלבס שהכי היינו נותנים

יודה ונינט תמורת בראד ואנג'לינה ועומר ברנע עבור בוב ספוג. כל הסלב שכדאי לייצא בשביל שישראל תהיה שווה יותר

1. מורן איזנשטיין ואורלי ויינרמן תמורת פריס הילטון

מורן איזנשטיין ואורלי ויינרמן הן שתי בלונדיניות שנמצאות בשולי ביצת הבידור הישראלית, מבלי להוכיח שום כישרון שמצדיק את התקן שהן תופסות. אין ספק שבמקום השתיים עדיף שהאחת והיחידה, הגדולה מכולן, פריס הילטון תהיה זו שתמלא את טורי הרכילות בארץ. פריס היא אומנם סלב ותו לא, אבל על הדרך היא תספק לנו שערוריות בלי סוף ופטמות ושפתיים חדשות לבקרים.

2. עדי ברקן תמורת אנני לייבוביץ'

הגיע הזמן שהצלמת היהודייה אנני לייבוביץ' תעשה עלייה למקום האמיתי שבו היא צריכה להיות. עדי ברקן ייאלץ לפנות מקומו בארץ עבור זו שצילמה שלל תמונות ל"ווג" ותמונותיה הן יצירות מופת של סלבריטאים כמו גווינת' פאלטרו, בט מידלר, ג'ון לנון ויוקו אונו, ארנולד שוורצנגר ואחראים. לייבוביץ' מצידה מבטיחה לקיים עם האובייקטים שלה קשרי עבודה בלבד.

3. מאיה בוסקילה תמורת ביונסה נואלס

מאיה בוסקילה מתהדרת בתואר של זמרת שעשתה הסבה לשחקנית בסרט של מנחם גולן. עם כל הכבוד לציצים של מאיה, אנו חושקים בתחת של ביונסה בארץ הקודש. כמו בוסקילה, גם נואלס עשתה גיחה למסך הגדול ב"אוסטין פאוורס" וב"פנתר הוורוד", ואנו מקווים ששתיהן למדו את הלקח יעשו את מה שהן עושות הכי טוב ויחזרו לעמוד מאחורי המיקרופון.

4. יגאל שילון תמורת אשטון קוצ'ר

14 עונות של פספוסים כבר יצאו לכולנו מהאוזניים והגיע הזמן שיגאל שילון ומתיחותיו העבשות יפנו כיסאם לאשטון קוצ'ר הפרוע, ויפה שעה אחת קודם. בעלה הקבליסט של דמי מור שמשגע את הסלבז בהוליווד ב"פ'אנקד", בטוח יאמץ בחום את הסיגר, ועוד יותר בטוח – זה יראה עליו הרבה יותר טוב.

5. יודה ונינט תמורת בראד ואנג'לינה

מלך ומלכת הביצה יהודה לוי ונינט טייב מתבקשים לארוז מטלטוליהם ולעלות על טיסה לאפריקה. בשדה התעופה יתחלפו השניים עם מודל החיקוי בראד ואנג'לינה, ויילמדו מהם שיעור ביחסי ציבור - איך מייצרים עניין מזוג לוהט: מאמצים ילדים, מרעישים בסקס ומככבים יחד בסרט. צל"ש על דבר אחד נכון שיהודה ונינט עשו בהשראת הברנג'לינה וזה להיפטר מהאקסים.

6. יאיר לבנת תמורת פרינס וויליאם

שניהם חיילים, מתהוללים ובנים מיוחסים לפוליטיקאים. את יאיר לבנת, הבן של השרה החינוך לשעבר לימור, נחליף עם פרינס וויליאם שיעבור אצלנו סדרת חינוך מקצועית יותר מאשר בארמון באקינגהם. מה שבטוח הוא שנסיך בריטניה מהצבא המלכותי לא יסתובב כאן בארץ במדי אס.אס ועם חשפניות.

7. מיכל אמדורסקי תמורת פאולה עבדול

את מיכל אמדורסקי וההתבטאויות שלה באמריקאית מדוברת נסלק מפה אחר כבוד בצעד תימני קליל, ונביא במקומה את פאולה עבדול. אם כבר רקדנית אמריקאית, תמיד עדיף את המקור. מה גם שבתור שופטת בריאליטי, האמדורסקה רק נשמעת כמו טינאייג'רית היסטרית, ואילו פאולה גם טורחת ללמד את המתחרים הזכרים המועדפים עליה כוריאוגרפיה באחד על אחד.

8. אורית פוקס תמורת פמלה אנדרסון

במקום אורית פוקס והפרונט המרשים שלה, נרצה לקבל את פמלה אנדרסון שגם לה אין במה להתבייש. ההבדל: לפמלה יש אחלה חוש הומור ומודעות עצמית, והיא גם מייצרת קלטות סקס ולא רק לוחות שנה.

9. עדי נוימן תמורת ניקול קידמן

הדוגמנית עדי נוימן אמנם יפה אך כישוריה הטלוויזיוניים מסתכמים בחליבת פרות ב"החיים על פי Y" וגם את זה היא לא עושה משהו. את הפלאחית החרוצה נשמח לשגר לארץ הקנגורו ולקבל בתמורה את ניקול קידמן, אדומת השיער התמירה והאלגנטית, שבניגוד לראשונה גם יודעת לשחק.

10. עומר ברנע תמורת בוב ספוג

עומר ברנע, כוכב "אסתי המכוערת" ו"ילדות רעות", הוא עוד אחד מאותם סלבים שלא ממש ברור מה כיצד הגיעו למעמדם. לכן נחליף אותו בשמחה עם בוב ספוג, שנראה צהוב ומוזר בדיוק כמותו, אך אצלו דווקא ברור בדיוק מה סוד הקסם - המכנסיים המרובעים כמובן. בוב, זכית בדרכון ישראלי. ברנע, אתה החוליה החסרה. שלום

לחזרה לפרוייקט לחצו כאן >>