מה שקורה באילת: מה עשו כל הדוגמניות והשחקנים במלון אחד?

עזבו אתכם מהליכודיאדה. בסוף השבוע באילת האירוע הכי סוער היה יום ההולדת של מלכת היופי במיל' שביט דיזל והמסיבה של הדוגמן גפן ברקאי

אם היה קצת יבש ושקט בתל אביב בסוף השבוע, זה פשוט כי כל גיבורי המדורים הרחיקו עד אילת. רכבת אוירית של כוכבים ירדה לסוף שבוע מפנק של מסיבות וארוחות.

 

הסיבה: מלכת היופי במיל' שביט ויזל שחגגה יום הולדת 27 וגם - דור צעיר יותר- הדוגמן והשחקן גפן ברקאי שחגג את השחרור מצה"ל ויום הולדת 21. בין שניהם סגרו קומה שלמה במלון מלכת שבא באילת.

 

 

לעוד כתבות בסלבס:

בן אל לסטטיק: "תודה שבחרת בי להיות שותף שלך לחיים"

לי בירן ואליאנה תדהר מאוהבים עד הגג

אחרי הפרידה: גל אמיתי ואגם רודברג בסצינות אינטימיות

 

 

חדר ליד חדר בילו יהודה לוי ושלומית מלכה (שלבשה חלק מהזמן וואנזי, פיג'מת זברה שרק היא נראית אפילו בה ממש טוב), וגם הדוגמנית יעל גולדמן עם בעלה השחקן אורי פפר. בכלל היה סוף שבוע יפה באילת. גם דר זוזובסקי היתה בין האורחים וגם הדוגמנית ניבר מדר וקורל סימנוביץ' שמחלקת את זמנה בין ספרד לישראל, והדוגמנית יערה בנבנישתי, כוכבת הילדים שיר מורנו בחודש שישי, מלכת היופי במיל' לירן כוהנר ובעלה גיא גיאור וזוכת האח הגדול שי מיקה.

 

הם סגרו לעצמם קומה כדי להרגיש אינטימיים, שלא יפריעו להם לבלות עם עצמם. כולם בילו רוב הזמן במלון, כולל במסיבה של הדיג'יי דלית רצ'סטר שירדה לשם במיוחד. גם עומר אדם שהיה בעיר קפץ לבקר אותם. סוף השבוע נגמר בריף הדולפינים. בקיצור, הכי כי קרוב וגם הכי רחוק שאפשר ממירי רגב והמולת הסטיקרים והשלטים בליכודיאדה. אם לא הוזמנתם לא לכאן ולא לכאן, אתם כנראה ממש לא מקובלים.