הסלפי שמעורר מהומה בתחרות מיס יוניברס

מארגני התחרות לא ראו מאיפה יגיע הבאזז התקשורתי עד שסלפי אחד של נציגת ישראל עם מיס לבנון גנב את ההצגה וחולל מהומה

בזמן שבתחרות מיס עולם הוחלט לבטל השנה את שלב בגדי הים בטענה שפג תוקפו והוא לא מתאים לתקופה - בתחרות האחות הגדולה שלה מיס תבל- מתקשים לוותר על הריטואל. דורון מטלון, סגנית מלכת היופי ונציגת ישראל בתחרות מיס יוניברס - הייתה חלק ממסיבת הבריכה הפוטוגנית שנועדה להציג את המועמדות לתקשורת העולמית אבל אז הגיע הסלפי שעורר סערה בלבנון: מטלון הצטלמה עם המלכה של השכנה מצפון, לצד מלכת היופי של סין וסלובניה - ועכשיו הקהל הלבנוני זועם ומאשים את המלכה שלהם בבגידה.

 

מקורביה של הדוגמנית הלבנונית,  Saly Greige, מיהרו לפרסם הצהרה שמספרת את "האמת מאחורי התמונה" - לדבריהם: "...מהיום הראשון נזהרתי מאוד וניסיתי להימנע מכל תמונה או תקשורת עם מיס ישראל, שניסתה כמה וכמה פעמים להצטלם איתי, (אומרת המלכה הלבנונית) הצטלמתי עם מיס סין ומיס סלובניה ופתאום מיס ישראל קפצה לתמונה, עשתה סלפי והעלתה לרשתות החברתיות. אני מקווה שאני אקבל את תמיכת לבנון כולה בתחרות".

 

מטלון הגיבה בפייסבוק: "לא שזה הפתיע אותי, אבל חבל שאי אפשר לשים את העוינות בצד, רק לשלושה שבועות שבהם יש לנו הזדמנות נדירה להכיר בנות מכל העולם וגם מהמדינות השכנות". מטלון כזכור לא נרתעת מעימותים - והיא התפרסמה לראשונה כשנוסע חרדי כינה אותה "שיקסע" ו"פרוצה" כשסירבה לזוז לסוף האוטובוס בירושלים.

 

עד התחרות נשאר שבוע: התקרית האחרונה עם מיס לבנון רק מזכירה - כאילו אפשר לשכוח: קלישאת "שלום עולמי" נשארת רחוקה.

 

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו