"פנאי פלוס" נגד בר רפאלי: "היא רווקה"

בר רפאלי זכתה בתואר הרווקה הנחשקת של מגזין "פנאי פלוס" אבל מתברר שהזכייה הזו מעט הטרידה אותה כי היא לא ממש רווקה. איריס שטיבלמן עושה סדר בעניינים

יחסית לדוגמן מתחיל, רד אורבך דווקא מפתיע לטובה. "אני לא האמנתי כמה שלעבוד עם בובה יהיה קל. הוא היה פה לפניי הבוקר", מספרת בר רפאלי וממשיכה: "אם אני עוד בן אדם אז תמיד יש את העניין שפתאום שנינו ממצמצים באותו רגע... הוא לא מצמץ".

 

רד נבחר להיות בן הזוג החדש של בר בקמפיין לרשת "Hoodies" ובר נידבה את בית ההורים בהוד השרון לצילומים משעשעים במיוחד. "אמרתי להם לא לשאול על הביצים שלי!", תוקף רד וגורם לבר להסתיר את פניה במבוכה.

 

צילומי הקמפיין החדש מגיעים על רקע זכייתה של בר רפאלי בתואר הרווקה הנחשקת של מגזין "פנאי פלוס". "קצת התעצבנתי. שינו שם, סילפו דברים שלי, כתבו דברים אחרים. ביקשו ממני תגובה לשאלה 'האם אני עדיין רווקה' ופשוט המציאו תשובה, כתבו כאילו ציטוט שלי שאני אומרת: 'לצערי אני לא יכולה להגיד שאני במערכת יחסים' שכאילו, זה גם הפוך מהאמת, גם הפוך ממה שכתבתי וגם גורם לי להיראות כאילו אני נורא מסכנה כי לצערי אני לא יכולה להגיד את זה", מספרת בר.

 

ממגזין "פנאי פלוס" נמסר: "כמו תמיד הדברים שנכתבים ב'פנאי פלוס' מצוטטים בצורה שנאמנה לאופן שבו נאמר. אנחנו נהנינו מאוד מהעבודה עם בר ואנחנו בטוחים שהיא אכן הרווקה הנחשקת ביותר כיום בישראל".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו