עשר מכות האופנה של הסלבס

שרון חזיז היא מכת דם עם מכנסון בת מצווש, ליהיא גרינר צפרדע בסאטן ירוק, בר רפאלי מורידה ברד עם אוברול ורק נינט זוהרת וזוכה למכת בכורות

לרגל חג הפסח הקרב ובא, משטרת האופנה נותנת בסלבס סימנים ומציגה את עשר המכות האופנתיות:

 

דם- לדורין עולה הדם לראש כשהיא רואה את שרון חזיז, אשה לכל הדיעות, מתרוצצת במכנסון, שלא נדבר תחתון בת מצווש מפוצץ נצנצים. ליהיא גרינר עם חולצת סאטן ירוקה היא מכת צפרדע, עם חולצת בייבידול דקה מדי, זולה מדי ומבריקה מדי שעדיף הייתה עושה אם הייתה משאירה אותה בבית.

 

קרן פלס עושה לדורין כינים אחרי שהיא שוב לא מצליחה להבין את הפרופורציות של עצמה ולובשת שמלה שמגדילה את הפערים בין החלק העליון המבורך והחלק התחתון הצר ונועלת נעליים שמקצרות במקום להאריך. ערוב- הרוב לא היו יוצאים מהבית כפי שהעיזה ענת הראל עם מכנסיים של הרשלמה ונעליים טנק שרמן.

 

דבר- גלית לוי, הרועה הקטנה מחפשת את העדר שלה ולא מוצאת. ואיך תמצא עם כאלה עקבים? אחרי שלוי ויתרה סוף סוף על המחוכים והנצנצים היא דחפה לגלביה וולנים ונעליים שהרסו הכל. האוברול של בר רפאלי יבש כמו מצהברייט, משעמם כמו גפילטע ונטול חן כרגל קרושה, צריך ברד לצנן את כל הפיאסקו הזה.

 

ארבה- צריך הרבה כסף כדי להיראות כמו ניקול ראידמן עם מכנסיים בצבע לבן עם רוכסן בקרסול, מכופתרת צהובה ורחבה במידה, אבל חסרת נשמה. מלכת היופי טיטי מצליחה לגרש את החושך עם שיער מטופח, איפור מצוין והרבה סולידריות וצניעות. ונינט לבושה כמו שצריך להגיע לכל הבכורות עם שמלה שלא דומה לאף אחת אחרת ואודם שמוערר סלידה אבל גם הערכה.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו