אביבית על הגירוש מהחתונה של ליהיא: "התנהגו אל בן זוגי כמו לפושע"

אחרי שסולקה מהחתונה של ליהיא גרינר אומרת אביבית בר זוהר כי מדובר במעשה בלתי נסלח. "כנראה היא התבאסה מזה שאנשים, כולל המשפחה של החתן, צילמו אותי וזה גרם לה לצאת מדעתה". ליהיא בתגובה: "הלו, את לא בהשקה, את בחתונה של ליהיא, תכבדי, זה היום שלי"

בוגרת העונה האחרונה של האח הגדול, אביבית בר זוהר, לא סובלת מעודף פלאשים או כשהיא מוזכרת במדורי הרכילות אבל כשרוב הידיעות מהחתונה של ליהיא גרינר בשבוע שעבר הן עליה, אפילו היא לא מבינה איך זה קרה לה. אחרי שהידיעות זעקו על כך שהיא סולקה מהחתונה, מגיבה כעת אביבית על התקרית.

 

לטענתה, היא הוזמנה למסיבת החתונה שהחלה ב-23:00 והגיעה כמה דקות קודם לכן. "אני עד עכשיו מנסה להבין מה היה שם. החניתי את הרכב עם בן הזוג שלי בשעה 22:30. ב-22:40 עליתי למעלה. לא הייתי בחופה, לא ראיתי אותה מתחתנת. נכנסתי 20 דקות לפני הזמן. זה לא קריטי ולא ייחרב העולם. באתי לצאת לשירותים ובדיוק כשהיא נכנסה היו סביבי מעגל של כ-50 בני אדם. כולם הסריטו אותי וצילמו אותי, בהם ההורים והאחיות של החתן. כנראה היא התבאסה מזה וזה גרם לה לצאת מדעתה ולבקש מאחראית האירוע להוציא אותי".

 

אביבית סיפרה כי באותו הרגע המאבטחים הראו לה ולבן זוגה את הדרך החוצה וביקשו מהם לא לחזור. "נפגעתי מהדרך שהיא בחרה לפנות אותי מהאולם. שלחה את המאבטח לפנות את בן הזוג שלי כאילו הוא איזה פושע ואז המאבטח נשלח להוציא אותי. הטענה הייתה שאני גונבת פוקוס לכלה. כשבאו ואמרו לי שזו הסיבה חשבתי שעובדים עלי אבל השומר היה רציני. זה היה הזוי. זה מעשה לא יסולח מבחינתי, לא עושים דבר כזה".

 

תגובת ליהיא גרינר: "אביבית בר זוהר הייתה מוזמנת ב-23:30 לאירוע אפטר פארטי ... ראיתי את אביבית שעה וחצי לפני הזמן ... עם 10 אנשים סביבה ... עושה תמונות כאילו היא בשער של "לאישה", עם רגל בחוץ כמו פסל שעווה ... הלו, את לא בהשקה, את בחתונה של ליהיא, תכבדי, זה היום שלי, זו החתונה שלי ... כאילו שילמתי לאביבית בר זוהר להיות ליצנית בחתונה שלי".


התוכניות המלאות של ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו