ריקי מרטין יצא מהארון

לאחר שנים של שמועות, הזמר הפורטו ריקני פרסם הצהרה בבלוג שלו, בה כתב: "אני גאה לומר שאני הומוסקסואל", והוסיף שהחליט לחשוף את האמת בעקבות ספר ביוגרפי שהוא כותב

לאחר שנים של הכחשות ואי וודאות בקרב המעריצים וכלי התקשורת, הזמר ריקי מרטין יצא אמש (שני) מהארון כשפרסם בבלוג שלו הודעה, באנגלית ובספרדית, בה כתב: "אני גאה לומר שאני הומוסקסואל בר מזל. התברכתי בכך שאני מי שאני".

עבור רבים, ההודעה הדרמטית אינה מפתיעה, היות וכאמור, הזמר שחתום על הלהיט "Livin' La Vida Loca" נאלץ להדוף במשך שנים את הספקולציות והשמועות לגבי העדפתו המינית, ואף נצפה לא מעט פעמים כשלצידו נשים יפהפיות, שרבים חשבו שמדובר בבנות זוג. כעת, בגיל 38, הכוכב הפורטו ריקני החליט לחשוף הכל, זאת בעקבות תהליך עבודה על ספר ביוגרפי שהוא כותב, במהלכו הבין שהוא מרגיש חופשי עם בחירתו וכי אין טעם לשמור עוד סודות.

"מהרגע שכתבתי את הפסקה הראשונה בספר, הייתי בטוח שזה הכלי שיעזור לי להשתחרר מהמטענים שנשאתי עימי", מסביר מרטין, "לכתוב על החלק הזה בחיים שלי קירב אותי לאמת, וזה משהו ששווה לחגוג". מרטין ציין כי אחת הסיבות שבגללן שמר בסוד את העדפתו המינית היתה החשש שיציאה מהארון תפגע בקריירה שלו. כזכור, מרטין זכה להצלחה אדירה בארצות הברית לאחר שחרור האלבום "Ricky Martin" בשנת 1999, שזכה למעמד מולטי פלטיניום וכלל את הלהיטים "Livin' La Vida Loca" ו"Shake Your Bon-Bon". כיום מרטין עדיין נחשב לאמן מצליח באמריקה הלטינית

מרטין הינו אב לשני בנים שנולדו מאם פונדקאית בשנת 2008, הוא הסביר שכעת, כשהוא הורה, אינו יכול עוד להסתיר את העדפתו המינית: "זה מספיק, הגיע הזמן לשינוי".