ג'ניפר אניסטון וג'רארד באטלר בזוגיות?

השחקנים מתקרבים באופן חשוד, ג'סיקה סימפסון רוצה ילדים, דיוויד שווימר מתחתן עם ילדה ג'וד לאו פוגש את הבת שלו, ועוד חדשות סלבס

ג'ניפר אניסטון עוצרת הנשימה וג'רארד באטלר עוצר ההתעניינות משחקים כבר חודשים ב"אולי יש ביננו רומן". זה התחיל כאשר הוא היה אחד מאורחי הכבוד על שפת הבריכה בחופשה המקסיקנית שלקחה הכוכבת לרגל יום הולדתה בינואר, והמשיך עם צילומי פפראצי של השניים מתגפפים תחת כל עץ רענן על הסט של סרטם החדש, "The Bounty Hunter ". אממה, השניים מסרבים בתוקף לאשר את טיב מערכת היחסים שלהם בפרמיירות משותפות לקידום הסרט, כאשר הוא מציע בתגובה לעיתונאים מסוקרנים ש"ג'ניפר אניסטון היא כמו משפחה", בעוד היא קוראת לו "גבר לעניין".

השניים, שמקפידים להגיע לאירועי קידום של הסרט במכוניות נפרדות אך מצולמים שעות אחר כך כשהם חולקים שולחן (ועלי חסה) במסעדות מקומיות, סובלים מחברים שטינקרים שנהנים להכריז לתקשורת שהם דווקא כן ביחד, אבל רוצים לשמור על העניין בסוד. רק הזמן (ואולי מגזין "אין טאץ'") יוכל לספר לנו את הסיפור האמיתי על טיבם של השניים, אך בינתיים אין לנו אלא לומר שאנו מקווים מאוד שאניסטון תמצא אושר, לא משנה עם מי (אבל לא עם גלידת הבן אנד ג'ריס. דיר באלאק).

דיוויד שווימר מתחתן

דיוויד שווימר, זה שפעם היה רלוונטי עם סדרה אחת, "חברים", ואף יצא עם מילי אביטל התגבר סוף כל סוף על היפהפיה הישראלית והתארס השבוע לחברתו הבריטית, העונה לשם זואי באקמן. חשוב לציין שבאקמן בת 24, בעוד שווימר בן 43, מה שאומר, בחישוב קליל, שיש ביניהם פעם של 19 שנים שלמות. זה גם אומר שהוא יכול היה להיות אביה, אם היה ממש מתאמץ.

ברזומה של שווימר ניתן גם למצוא את הזמרת האוסטרלית נטלי אימברוליה, שהביאה לנו את השיר "Torn", וכמה דייטים חפוזים עם ג'ניפר אניסטון טרום התקופה הבראד פיטית. לא ברור איך אחרי שיירת יפהפיות כה חד פעמיות מתכוון השחקן המזדקן להתמסד עם באקמן, שבסך הכל נראית כמו גרסה רפת שכל של אומה ת'ורמן עם פריזורה ברונטית, אך נאחל לזוג הצעיר (או לפחות חמישים אחוז ממנו), הרבה בהצלחה ופוריות. עם הדגש על פוריות. אנחנו צריכים עוד שחקנים יהודים בהוליווד.

ג'סיקה סימפסון שעון ביולוגי

קמה לה הזמרת ג'סיקה סימפסון והבינה שכבר שעתיים שלמות לא הוציאה דבר דבילי מהפה. הלכה לה סימפסון לתוכנית הפטפטת הנחותה ביותר באמריקה, " The View" ותקנה את המצב בכך שהתראיינה על ידי נשות הפאנל של התוכנית.

בין הפנינים של סימפסון, האחרונה גילתה שהיא כמהה לילדים כמו שחברות "שומרי משקל" כמהות לחפיסת שוקולד. כלומר, הרבה: אם אין לי ילדים עד גיל 40, אני מתכננת להביא אותם עם החבר הכי טוב שלי, קן פייבס", גילתה לנשים ההמומות סביבה. למי שלא יודע (ואין סיבה שתדעו, למען האמת), קן פייבס הוא ספר הסלבס הגאה והעסוק ביותר בהוליווד, שתחת מספריו ומסרקו עוברות הפריזורות של הנשים היפות ביותר, מסקרלט ג'והנסון ועד אווה לונגוריה. פייבס וסימפסון הם חברים הכי טובים, ואף מצאו בתים בשכנות בכדי שיוכלו לטפח את הזוגיות האפלטונית ביניהם. סימפסון, שהתגרשה מניק לאשיי לאחר כמה עונות משעשעות של סדרת ריאליטי משותפת בשם "Newly Weds", לא מצאה תחליף הולם מאז והיא סובלת כיום מתדמית ה"גניפר אניסטון", רק עם פחות כשרון ויופי. בהצלחה, מותק.

ג'וד לאו הוא אב השנה

אין דבר שיותר מחמם את הלב מלראות אב או אם מתחברים לתינוקם הרך בפעם הראשונה. ובכן, ג'וד לאו חושב בדיוק כמונו, כי השבוע הוא סוף כל סוף חתם על הסכם משמרות לגבי בתו בת חמשת החודשים, סופיה, שנולדה אחרי סטוץ שהיה לו עם חשפנית בשם סמנת'ה בורק.

ג'וד, שראה את סופיה רק פעם בחייו לפני שבועיים, ימשיך להיות אבא טוב ונאמן ויחתום על צ'ק על סך 5,000 דולר בחודש עבור התינוקת המתוקה. את בתו הוא יראה רק פעמיים בשנה, "ככל הנראה בתקופת הכריסמס". לג'וד שלושה ילדים מאשתו לשעבר, סיידי פרוסט, ממנה התגרש לאחר שמועות שהשניים ניהלו יחסים פתוחים ואף היו מעורבים בחילופי זוגות, שלישיות ועוד כמה דברים שהורים לשלושה ילדים בגיל גנון בדרך כלל לא מזוהים איתם. בסך הכל, 5,000 דולר בחודש הוא סכום זעום לעומת האלפים שיאלץ ג'וד להוציא על הטיפולים הפסיכולוגיים של ארבעת הילדים האלו, לכשיבינו עם מי יש להם עסק.

קרלה ברוני אוהבת בוטוקס

בשבועיים האחרונים סובלים ניקולה סרקוזי ואשתו קרלה ברוני כותרות מכאן ועד תימן על כך שהשניים מנהלים רומן (לא אחד עם השני, מן הסתם, אלא עם אנשים זרים מחוץ לנישואים). עד כאן, הכל רגיל. בזמן שסרקוזי מסרב להגיב על הטענות בשיק של כדורגלן בריטי וברוני מכחישה אותן בכל תוקף, נדמה שהאחרונה לוקחת את המצב די קשה.

ברוני, שגם ככה סובלת מעודף חשיפה וצלמי פפראצי שרודפים אחריה משהיתה הנסיכה דיאנה, פוחדת שעם כל הפרסום הזה, ישכחו לרגע שהיא אחת הנשים היפות בעולם. לכן, פקדה האישה הראשונה של צרפת קליניקה לניתוחים פלסטיים והזריקה לפרצופה בערך ארבעה קילוגרמים של בוטוקס. את התוצאות ניתן לראות בדפים הראשיים של הצהובון "הדיילי מייל", אך אפשר לומר שזה לא בדיוק הוסיף ליופיה האלגנטי. לא נורא, בוטוקס נמס. גם תאים אפורים, אגב.

היסטריית H&M - הדור הבא?

איימי ווינהאוס מבלה את רוב היממה כשהיא צורכת אבקות וסמי הזייה שיגרמו לכל אחד מאיתנו לעשות דברים מטופשים, אך השבוע היא הצליחה להתעלות אפילו על עצמה. הזמרת היהודיה החליטה שהיא הולכת להיות מעצבת בגדים וסטייליסטית, חרף העובדה שהיא נראית כמו גרסה מלוכלכת-אף-יותר של ראסל ברנד.

ווינהאוס חברה למעצב פרד פרי בכדי לעצב את הקולקציה הראשונה שלה, שוודאי תהיה בהשראת פח הזבל הקרוב לביתכם. "אני ממש מתרגשת לעשות זאת וכבר עבדנו על הקולקציה הזו, אני ופרד פרי, די הרבה זמן", היא אמרה לאתר "סיקרט סיילס", שמצדו, מדווח שמדובר דווקא בקולקציה משובחת ומפתיעה לחלוטין לטובה. "יש בה משהו קצת טום בוי, אבל גם חצאיות עפרון והמון בגדים בהשראת שנות החמישים", דיווחה הכתבת אנאבל סנדרס, שביקרה את ווינהאוס והקולקציה החדשה שלה.