מה גרם למותה של בריטני מרפי?

האם היה זה התקף לב ספונטני, או שהשחקנית הצעירה מצאה את מותה בטרם עת בגלל הפרעות אכילה, מחלה או שימוש מופרז בסמים ותרופות מרשם? גל השמועות בעיצומו

מותה המפתיע בטרם עת של השחקנית ההוליוודית בריטני מרפי (32) הצית חרושת שמועות באשר לסיבת המוות. למרות שגורם המוות הרשמי, לפי הרופאים אשר טיפלו בשחקנית המנוחה, היא דום לב.

הבלוגים ואתרי הרכילות האמריקנים לא נחים ומעלים השערות בנוגע לנסיבות מותה של מרפי. לפי אחת ההשערות, מרפי היתה מכורה לסמים ולתרופות מרשם כנגד דיכאון, זאת לאחר דעיכת הקריירה שלה, מה שהתבטא בכך שמאז הסרט "עיר החטאים" שיצא בשנת 2005, לא השתתפה מרפי בהפקה משמעותית.

בלוגר הרכילות המשפיע פרז הילטון שפך שמן נוסף למדורה, כשזמן קצר לאחר היוודע דבר מותה של מרפי הוא כתב בחשבון הטוויטר שלו: "לינדזי לוהן וקורטני לאב, תתעוררו!!!! תחזירו את עצמכן לגמילה לפני שיהיה מאוחר מדי!".

ear @LindsayLohan and Courtney Love, wake up!!!! Please go to rehab again and GET IT TOGETHER before it's too late! R.I.P. Brittany Murphy

השערה נוספת, היא שהמוות של מרפי היה טבעי יותר, ונבע ממחלת הסכרת ממנה סבלה, כשמקביל ישנן טענות לפיהן סבלה גם מהפרעות אכילה, כאשר שני הגורמים יחד הובילו אותה למצב בריאותי רעוע.

האם תתבצע נתיחה שלאחר המוות?

אחת הסיבות להצתת גל השמועות היתה פרסומים במספר צהובונים, לפיהם לצד גופתה של מרפי נמצא גם קיא, כשלאחר מכן שוטרי משטרת לוס אנג'לס גילו בביתה של מרפי מרשמים לתרופות על שמה, שם בעלה ואמה של מרפי.

תוך כדי כך, נפוצו דיווחים לפיהם סיימון מונג'ק, מסרב לאשר לרשויות לבצע נתיחה שלאחר המוות לגופת אשתו. עם זאת, דיווחים אלה נסתרו כבר הבוקר (ראשון) והתפרסם כי אכן תתבצע נתיחה בעוד מספר ימים, מה שיחשוף את סיבת המוות הרשמית ויפסיקו את השמועות