התאומות מלול: "נהיינו מודל לחיקוי"

נבחרת היפות מ"היפה והחנון" יוצאות לתקן את הרושם הרע של הישראלים בחו"ל, ונוסעות לרודוס. לא בטוח שזה יצליח להן

בשמלות ורודות זוהרות ומזוודות של "הלו קיטי", מגיעות התאומות מלול למלון מפואר ברודוס, יוון. "הו מיי גאד זה לא וילון, זה הים!", הן מתלהבות ומודות בלי בושה, "היינו בטוחות שזה וילון בצבע של ים". למראה הסוויטה הנשיאותית הן כבר ממש לא שולטות בעצמן ולא מפסיקות לצווח, "הולכים להשתגע פה היום".


עד הפריים טיים, התאומות מלול חיו בשולי החברה. הן לא סיימו תיכון, לא עשו צבא ולא השתלבו באף עבודה. הן מגיעות מרקע סוציו-אקונומי לא פשוט, ממשפחה מרובת ילדים וההזדמנות לנסוע לחופשה עם טיפול VIP, היא הצד הטוב של הריאליטי מבחינתן. הן מודות שזו הפעם הראשונה שלהן בחו"ל, אם לא מחשיבים את הפעם ההיא בבורגס, שלא בטוח נחשבת לחו"ל, להגדרתן.


"אנחנו רוצות לפתח קריירה ולעשות המון המון כסף", הן מספרות על השאיפות המדויקות לעתיד. עם חוכמה של חתולות רחוב, בלי ללמוד שיווק ופרסום, הבנות מבינות שהן בונות מותג ועובדות בזה. הן לבושות תמיד באאוטפיטים תואמים לחלוטין, ומבהירות שלטעם האישי אין כאן מקום.


וכאן, מתברר שההשקעה אכן משתלמת, ב"ארץ נהדרת" כבר סימנו אותן והן קיבלו חיקוי משלהן. "זה ממש כיף. החיקויים מוצלחים ואנחנו לוקחות את זה כמחמאה, נהיינו ממש מודל לחיקוי", הן מתלהבות.


באולם, גיל 20 הן עדיין לא בגיל המתאים על מנת להמר בקזינו, אולם מנהל המקום מתיר להן להיכנס לשם ולעשות בכאילו. היום האחרון לחופשה נפתח בטיול חמורים. הטיול הזה מספק עוד כמה רגעים אותנטיים שמבהיר סופית לציניקנים שבטוחים שהכל מבוים, כי השתיים לא משחקות ("זה התינוקות של הסוסים, והם הולכים לאט"). לשאלה מה זה סייח, עונות הבנות כי סייח זה עץ קטן, מלא בעשבים ומסריח.


בסוף החופשה הן יחזרו למציאות בישראל, בה אין להן השכלה וגם לא מקצוע. קשה להתפרנס מקריקטורה לאורך זמן, לפחות תמיד תהיה להן את רודוס.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו