דנה פרידר: "רוצים סלפי? קודם תאכלו מסטיק"

הסלבס תמיד יישארו סלבס אבל הטכנולוגיה בינתיים מתפתחת, והמעריצים כבר לא מסתפקים רק בחתימה ורוצים גם סלפי, דנה פרידר סובלת

חבורת הצעירים של פרויקט "הלהקה 2" עדיין אלמונים לגמרי, אבל למעריצים זה אפילו לא משנה, כי כמו שאומרים: "העיקר הכוונה" והלהקה הזו הולכת להופיע בטלוויזיה. "אנחנו דואגים שלא ירמסו אותנו, הביטוח לא מכסה את זה", כך אומר בן רחביה, אחד ממשתתפי התוכנית שקצת בהלם מהערצת הילדים המטורפת במפגש המעריצים.

 

זו העונה השנייה לריאליטי "הלהקה" והמתכון הוא אותו מתכון תמיד - לוקחים חבורה של צעירים מוזיקליים, מעבירים אותם סדרה של אודישנים, אח"כ סוגרים אותם בווילה ואחרי שורה של הדחות תצא משם להקה. בשנה שעברה זו הייתה להקת "סטארטאפ", שהוציאה אלבום אם לא ידעתם, ואפילו יצאה לסיבוב הופעות. אבל כפי שניתן להבין מחוסר ההיכרות עם השם, הם עוד לא ממש הוכיחו את עצמם בג'ונגל של החיים.

 

"הלהקה 2" מורכבת מ-11 מועמדים חדשים, כולם צעירים בני 18 בערך שהיו בלהקות נוער. אחת המועמדות הבולטות היא אור כהן אכד היפה, כן, הנערה מהתמונה עם אייל גולן ולא, לא הנערה מהפרשה. "שזה יעוף כבר, אני לא רוצה לשמוע מזה", אומרת אור על הנושא ומבהירה שהיא לא ממש מעוניינת לדבר על זה יותר.

 

"אני נולדתי מוכן לתהילה אז לא הייתי צריך להכין בבית פוזות למצלמה", אומר אחד המתמודדים, ניב דשא. מיד לאחר מכן דשא מדגים את ארסנל הפוזות שבאמתחתו, איתם נולד כמובן, כמו למשל: "המתאמץ" ו"הלא שם לב".

 

אבל בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, מה זה כבר פוזה למצלמה ואיזו חתימה משורבטת? בואו לכאן לסלפי אישי וצמוד! "כמות הריח פה במקום אחד... אני אישית ממליצה על מסטיק בטעם תות", רומזת בצורה עדינה דנה פרידר. אז המסקנות מהשבוע האחרון הן: "סלפי" - גם מעביר כינים וגם מסריח.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו