כמה כסף קיבלו הסלבס מ"זוג מנצח"?

כולנו הזדעזענו כשראינו את הסלבס מתפלשים בקקי של פרות אבל עכשיו נחשפים הסכומים שקיבלו מהתוכנית. נו, אז היה שווה?

מה לא אמרו כבר על ריאליטי? שזה המיץ של הזבל בטלוויזיה, שזה רדוד, נואש, מפגר ועוד מילות חיבה בסגנון. כשמתכנסת יחד חבורה של סלבס לתוכנית ריאליטי - החומר נפץ כבר מוכן. כשהסלבס הללו יורדים על ברכיהם בתוך קקי של פרות כחלק ממשימה - הגפרור מושלך. אבל עכשיו נחשפים הסכומים המפוארים שקיבל כל זוג בתמורה להשתתפותו ושופכים אור על התמונה, שקצת התלכלכה ברפת.

 

למשל המעושרת לשעבר, ג'ניפר סנוקל, ובן זוגה עופר טלקר קיבלו כ-170 אלף ש"ח, רק על ההשתתפות בתוכנית. לעומת זאת רון קופמן ואשתו קיבלו לא פחות מכ-300 אלף שקלים חדשים על השתתפותם. הזוג הודח לאחר שבעה ימים בלבד, כך שבחישוב מהיר יוצא שהרוויחו יותר מ-40 אלף ש"ח על כל יום צילומים. עכשיו תגידו את האמת, לא הייתם מתלכלכים קצת?

 

"באנו למשחק כי יש כאן כסף. רוב הכסף ילך לכיסוי חובות שלי שהפלתי עליה (קופמן על אישתו) ועם מה שיישאר היא תקנה שמלה", כך אומר קופמן על הסיבות להשתתפותו בתוכנית הריאליטי. "המפורסמים המשתתפים בתוכנית מתפרנסים באופן יום יומי מתעשיית הבידור... הם מקבלים תשלום עבור עבודתם, אך אין בכוונתנו לדון בשכרו של איש באמצעי התקשורת", כך נאמר בתגובת ערוץ 10.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו