טיטי איינאו נתבעת: "הכסף סנוור אותה, היא שכחה מאיפה היא באה"

הדוגמנית ומלכת היופי בדימוס רק נפרדה מהכתר וכבר היא צריכה להתמודד עם צרות חדשות. אז למה הסוכנת של טיטי תובעת אותה? צפו בקטע

מלכת היופי הפורשת עומדת במרכז תביעה גדולה. "טיטי הבטיחה לחזור אליי אחרי הכהונה ולא חזרה", כך אומרת הסוכנת הראשונה שלה, ציפי אדיס, שמגישה נגדה בימים אלו תביעת ענק במאות אלפי שקלים.

 

אדיס הייתה פעם דוגמנית בעצמה והיום היא בעלת סוכנות לייצוג דוגמנות. לפני שנה וחצי הגיעה אליה למשרד בחורה יפהפייה מנתניה בשם טיטי איינאו. "אני מהרגע הראשון התאהבתי בה והלכתי איתה לאורך כל הדרך. היא באה לסוכנות בלי ביטחון עצמי, הייתי צריכה להעלות לה אותו ולתת לה הרגשה טובה שהיא מסוגלת לעוף בשמיים", כך אומרת אדיס על איינאו.

 

אם כן, יחסים שנשמעים מאוד הדוקים וחמים נגמרים כעת בסימן תביעה על סך 600 אלף שקלים. ציפי טוענת שטיטי הפרה את החוזה ביניהן ונטשה את הסוכנות שלה כשזכתה בתהילה. לדבריה היא השקיעה בה הרבה משאבים בתחילת הדרך כדי שתגיע לאן שהגיעה.

 

"התובעת העבירה את הנתבעת תהליך מייקאובר, העניקה לה שירותי סטייליסטית, שיעורי מסלול, סדרה של תרגילי כושר גופני ואף ערכה לנתבעת בדיקות שבועיות של היקפים ומשקל גוף", כך נאמר בכתב התביעה נגד טיטי. כשטיטי התקבלה לתחרות מלכת היופי, ציפי שיחררה אותה מהחוזה כחלק מהנוהל המקובל, זאת מפני שמתמודדות בתחרות מנוהלות בזמן זה על ידי עיתון "לאישה", ולא יכולות להיות מיוצגות על ידי סוכנות אחרת.

 

אמנם, לפני חודשיים הודיעה הדוגמנית הגדולה שהיא לא מתכוונת לחזור לסוכנות הקטנה. "הטענות המועלות נגד טיטי מונעות מתאוות בצע, זאת תביעה מוזרה והזויה", כך נאמר בתגובת עורכת הדין של טיטי.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו