מי הפיץ את השמועה שברלד התאבד?

שבוע עבר מאז שהתפוצצה הפרשה של ברלד ומאז הוא עדיין ספון בביתו במצב נפשי קשה, אז מי ניצל את המצב להפצת שמועה שברלד שם קץ לחייו?

שבוע עבר מאז שפרשת ברלד התפוצצה. ברלד אמנם שוחרר כבר ממעצר הבית אבל הוא ממשיך להסתגר בביתו ולא מוכן לפגוש אף אחד, חוץ מאת חברו הקרוב הסטנדאפיסט דודו ארז. "הוא איש רגיש ואני חושש למצבו הנפשי", כך אומר דודו על ברלד. על רקע דיבורים בסגנון הזה של חבריו, הופצה אתמול (שלישי) שמועה לפיה ארגון זק"א שלח למערכות התקשורת הודעה קבוצתית לפיה ברלד שם קץ לחייו.

 

הארגון מיהר להוציא הכחשה רשמית. "ארגון זק"א מצר על הפרסום השקרי בשמו.. אנו מאחלים חיים טובים למר ירון", כך אמרו זק"א. בינתיים הסיפור של ברלד רק מסתבך, המתלוננת בת ה-17 הפכה לחשודה בעצמה ונחקרה אמש (שני) בחשד לסחיטה של ברלד. גם חברותייה צפויות להיחקר, אבל זה לא משפר את מצבו הנפשי של ברלד.

 

"המצב הנפשי שלו הוא לא בשיא. האיש חף מפשע בוודאות, עכשיו רק נשאר לראות איך הוא יתמודד עם זה נפשית", כך אמר על ברלד חברו דודו. רק בתום החקירה המשטרה תחליט אם להמליץ לפרקליטות להגיש כתב אישום ובינתיים ברלד לכאורה כבר חופשי לחזור לעיסוקיו אבל זה לא יקרה בקרוב.

 

בהחלטה משותפת של ברלד ושל אנשי התוכניות "בובה של לילה ו"ארץ נהדרת" הוחלט כי ברלד לא יחזור לתוכניות לפחות בשבועיים הקרובים. כמו כן מדווח כי ברלד ביטל כבר 20 הופעות סטנדאפ שנקבעו, מתוכן גם הופעות גדולות בפורים.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו