המהפך של לין מ"היפה והחנון": מנערה דתייה לבלונדינית לוהטת

היפה שנראית כמו ברבי, נולדה למשפחה דתייה והחליטה שזה לא בשבילה. איך אימה קיבלה את השינוי? צפו בקטע

לא תמיד קל להיות אם גאה כשרואים את הביצועים של הבנות בתכנית "היפה והחנון" (לין: "אני חשבתי שתל אביב היא עיר הבירה שלנו"), אולם אמה של היפה לין לב פוסקת - "היא היא לא טיפשה בכלל". ולין מוסיפה - "אם הייתי משקיעה בלימודים, הייתי מצליחה". גם על מראה הברבי שלה אין לסיגי מילה רעה להגיד. "היא הכי נטורל שיש, היא לא פלסטיק ולא עברה שום ניתוח".

 

לין לב לוקחת את אמא סיגי ליום כיף של מניקור. לין, הבת הבכורה במשפחה, מבין שבעה ילדים, נולדה בבית דתי וכבר מנעוריה החליטה שזה לא בשבילה. "כל כך הרבה דברים היו אסורים לי, הרגשתי שסוגרים אותי", אמרה. נראה שאמא של לין מקבלת אותה באופן מוחלט, למרות שהיא כבר לא מנהלת אורח חיים דתי. "אני חושבת שדת זה לא דבר שאמור לבוא בכוח", הצדיקה היפה את החלטתה.


לין לב נולדה בשם שירין עמר, ובגיל 13 החליפה את שמה ביחד עם אורחות חייה. היא אומרת שאמה קיבלה את העובדה בנונשלנטיות מוחלטת ואמרה לה- "סבבה, תעשי מה שבא לך". האם מסבירה את הפתיחות בכך שהיא בעצמה באה מהעולם החילוני, וחזרה בתשובה לפני 14 שנה בלבד. "אני גם הייתי בעולם שלה", היא מספרת, "הייתי נערה בדיוק כמוה ואני תומכת בכל מה שהיא עושה, לטוב ולרע".


נראה שהיחסים בין האם והבת מושלמים, אך מה לין הייתה משנה באמה מבחינה חיצונית? היפה טוענת שאמה היא "הכי מושלמת בעולם, לא הייתי משנה בה כלום".

 

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו