עליית מדרגה: בר רפאלי הוציאה צו הרחקה נגד הצלם ברק פכטר

הדוגמנית הגישה תלונה נגד הצלם וטענה כי הוא עוקב אחריה ומסכן את חייה. המשטרה חקרה את פכטר ונאסר עליו להתקרב לרפאלי ב-30 הימים הקרובים

לפני כשנה חזרה בר רפאלי להתגורר בישראל ונראה היה כי שינתה את היחס כלפי צלמי הפפראצי ושיתפה איתם פעולה באופן יחסי. אולם, בשבוע האחרון חלה הסלמה ביחסים, וזו הגיעה לשיאה היום (שני) כשבית המשפט הוציא צו הרחקה למשך 30 ימים נגד הצלם ברק פכטר, וזאת בשל תלונה שהגישה נגדו רפאלי.


עוד לפני סוף השבוע הגישה רפאלי את התלונה וטענה בפני השוטרים כי פכטר עוקב אחריה, מטריד אותה ומסכן את חייה כבר כמה שנים. השוטרים זימנו את פכטר לחקירה ארוכה ובסופו של דבר, כאמור, הוא ייאלץ להתרחק מרפאלי ונאסר עליו לצלמה ולהתקרב לביתה.

 

התלונה של הדוגמנית הגיעה לאחר שפכטר צילם אותה בעבר חוצה קו הפרדה כשיצאה מחנייה. בנוסף לכך, לאחר כמה ימים צילם אותה בבית קפה בצפון תל אביב בזמן שבילתה עם כמה מחברותיה.

 

הוכחה נוספת להסלמה במערכת היחסים בין רפאלי לצלמים היא היחס של הדוגמנית לצלמת "ידיעות אחרונות" דנה קופל. לאחר מפגש כלשהו ביניהן צייצה רפאלי בטוויטר שלה דברים נחרצים. "הערב נתקלתי בצלמת שעברה כל גבול. אני מאחלת לך, גברת צלמת, שתדעי למצוא איפה נמתח הקו. אנושיות מגיעה לפני עבודה, ותזכרי, קארמה היא ביץ".


פכטר, מצידו, הגיב להתפתחויות בפרשה: "אני מצר על ההתנהגות הצבועה של בר רפאלי. אני צלם פפראצי למעלה מ-15 שנים, שבהן אף סלבריטאי לא הגיש תלונה נגדי. מדובר ברצון ליצור כותרות על חשבוני. קצת צבוע שבר רפאלי מחייכת ומשתפת פעולה עם צלמי הפפראצי, כאשר היא זקוקה לקדם קמפיין בו היא משתתפת ומצד שני, כאשר אותם צלמים בדיוק מצלמים אותה במרחב הציבורי ללא שום הפרעה היא... מחליטה שלא נוח לה".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו