בניגוד לשמועות: פטריק סוויזי עדיין בחיים

השמועות בטוויטר על מותו של סוויזי אתמול התבררו כשקריות וכעת עוסקת הדוברת של השחקן בבקרת נזקים. מדובר בדיווח "חסר אחריות" אמרה היום

אנט וולף, הדוברת של השחקן פטריק סוויזי, עסוקה היום בעיקר בהכחשת מותו. "הוא חי, מרגיש טוב ומגיב לטיפול", אומרת וולף. השמועות על פטירתו של סוויזי החלו אתמול אחרי שתחנת רדיו בפלורידה פרסמה הודעה בטוויטר שלה בה נטען שהשחקן בן ה-56 הלך לעולמו. סוויזי נאבק כבר יותר משנה בסרטן הלבלב, שאובחן אצלו בשלב מתקדם.

בהצהרתה של וולף נכתב: "ההודעה הזו באה לאשר את העובדה שפטריק סוויזי לא הלך לעולמו הבוקר בניגוד לדיווחים חסרי האחריות שהגיעו מתחנת רדיו בג'קסונוייל פלורידה. פטריק סוויזי חי, מרגיש מצוין וממשיך להנות מחייו בעודו ממשיך לעבור טיפולים".

אחרי שתחנת הרדיו Kiss FM פרסמה את הטענה על מותו, השמועה פשטה כמו אש ברחבי האינטרנט ואפילו אתר ויקיפדיה עדכן את הפרופיל של סוויזי עם תאריך פטירה. הוא שונה בחזרה לאחר שהחלו לעלות ספקות לגבי אמיתות השמועות.

גם קולגות של סוויזי עקבו בדאגה אחרי הדיווחים. אחרי שהתברר שהשמועות לא מבוססות, קירסטי אלי, ששיחקה לצד סוויזי בדרמה האייטיזית "צפון-דרום" כתבה בטוויטר שלה: "מתוך כבוד לפטריק, אל תפיצו את השמועה הזו. זה נראה כמו תעלול מרושע שהתחיל בטוויטר".

סוויזי כותב בימים אלו את זכרונותיו ביחד עם אשתו, ליסה ניימי.