הדרישות של דפש מוד: ויטמין סי, היינקן וטוסטר

רגע לפני שחברי דפש מוד נוחתים בישראל לרגל הופעתם, ההפקה קיבלה את רשימת הדרישות שכוללת את כל המצרכים שיעזרו לדייב גהאן לחגוג את יום הולדתו ה-47 ממש אצלנו כאן. ושהסכו"ם יהיה כסוף, כן?

כמו כל סטארים שמכבדים את עצמם, גם דפש מוד, שעתידים לנחות מחר (רביעי) בלילה עם מטוסם הפרטי בישראל לרגל הופעה היסטורית והיסטרית שתתקיים ביום ראשון הקרוב באיצטדיון רמת גן, העבירו להפקה המקומית את רשימת הדרישות שלהם, שכוללת, בין השאר, אספקה לאורך כל השעות היום של פירות וירקות טריים (תפוזים, לימונים, בננות, מלונים וג'ינג'ר טרי), שבעה סוגי מיצים ללא סוכר, מסחטת מיצים מלווה בגזר קלוף וחתוך, תה קר (לא מבקבוקים), שתי יחידות דבש נוזלי (בשום פנים ואופן לא מוצק), ומסטיקים. רשמתם עד כאן? עכשיו תוסיפו שלוש ארוחות צמחוניות ובשריות ביום המורכבות כל אחת משלוש מנות,לא כולל קינוח, ל-30 אנשי צוות.

חברי הלהקה לא מוותרים על חגיגות ויודעים שבכדי לעשות זאת כהלכה צריך תפריט אלכוהול ראוי, אז בכדי לעזור לעצמכם להיכנס למצב הרוח הנכון הם דרשו שלושה סוגי יין, שני סוגי וודקה וחמישה סוגי בירות על פי הפירוט הבא: 24 בקבוקי היינקן או בק'ס, 24 בקבוקי מילר ג'ניואן דראפט, 6 בקבוקי מילר לייט, 6 פחיות גינס דראפט ו-6 בקבוקים של Microbrew.

במסגרת הדרישות הפחות סטנדרטיות, ביקשו חברי הלהקה 12 סטים של סכו"ם מהודר מכסף, סידור פרחים בסגנון איקאבנה היפני, אבקת ויטמין סי (שמענו שזה מעביר האנגאובר), ארבעה סוגי חלב, וטוסטר – כי אין לדעת אם יתקוף אותם רעב פתאומי באמצע הלילה.

>>> מה דפש מוד ינגנו בהופעה? קבלו את רשימת השירים הצפויה