האח הסודי של מיילי סיירוס

נערת הזהב של דיסני שווה מיליונים ומצוידת במשפחה חמה ומלוכדת. דבר אחד שהיא לא מדברת עליו הוא אחיה למחצה שמתפרנס בדוחק ועדיין אומר "אני גאה באחותי"

האחת היא כוכבת מולטי מיליונרית, השני עובד בחנות אלקטרוניקה עבור 7 דולר לשעה ועדיין נוסע עם אמא לבית ספר. תכירו את אחיה (הסודי) למחצה של מיילי סיירוס, כריסטופר.

למרות שמפרידים ביניהם רק שמונה חודשים, והם חולקים את אותו אבא, חייהם של מיילי וכריסטופר לא יכולים להיות שונים יותר. משפחתה המלוכדת של סיירוס כוללת את אביה, בילי ריי, אמה, טיש והאחים, ברנדי, טרייס, ברייסון ונואה. היא מעולם לא הכירה בקיומו של כריסופר בפומבי, אותו פגשה רק 5 פעמים בעשר השנים האחרונים. בראיון ל"מירור" כריסטופר נזכר בפגישתם האחרונה, בהופעה של מיילי בעיר הולדתו, ב-2007: "היא הייתה על הבמה ואני צפיתי בה מהצד. אחרי כן בילינו 20 דקות ביחד באוטובוס שלה. יש לה קול נפלא ואני מאוד גאה באחותי".

עם זאת, מאחורי המילים הטובות והחיבה, התיכונסט נושא עימו לא מעט זכרונות מרים וחרטות לגבי הזדמנויות שפוספסו.

כריסטופר נולד אחרי שלאמו, קריסטין לוקי, ניהלה רומן קצר עם בילי ריי סיירוס כשהייתה מלצרית בדרום קרוליינה. השניים כבר היו פרודים כשבנם נולד ב-8 באפריל 92' וחברתו החדשה של בילי ריי, טיש, כבר הייתה בהריון עם מיילי.

כריסטופר לא מסתיר את אכזבתו מכך שאין לו קשר קרוב יותר לשבט סיירוס ונזכר שלא נלקח בחשבון כשעשו עליהם תכנית ריאליטי."זה די ביאס אותי", אמר. כריסטופר מאמין שהייתה לו מערכת יחסים קרובה יותר עם מיילי אם היה מצליח להיפגש עם אביו לעתים קרובות יותר.

הוא קרא בחוסר חשק מספר התכתבויות טקסט בינו לבין אביו שהחלו בחג המולד האחרון כשכריסופר מסמס: "חג שמח". הוא טוען שקיבל תשובה מאביו רק ב-4 בינואר שתוכנה היה: "היי חבר. מה שלומך? נעלמת לנו". כריסטופר הגיב "אני נעלמתי? אתה נעלמת. ניסיתי להשיג אותך".

בעוד הונה של מיילי מוערך בכמיליארד דולר, אחיה כאמור, עובד עבוד קצת יותר מ-7 דולר לשעה בעבודתו. "יש שבועות שאני עובד בהם 5 שעות, ויש כאלו שאני עובד בהם 20. אני לוקח מה שאני יכול".