כיצד איתי שגב חגג בליל הזכייה הגדולה?

לא, הוא לא השתכר בפאב תל אביבי, אלא דווקא נסע אל ההורים ברחובות כדי להחליף לחולצת פיג'מה, אבל לא לפני שהוא מחבק את אוריקי, מאבד את האוטו שלו וקובע שבסופו של דבר כולנו לבד. התלווינו אל איתי שגב לשעות שאחרי הזכייה הגדולה

אולי לפני עשור הוא היה יוצא לחגוג נצחונות בפאבים תל אביבים עמוסים, אבל איתי שגב של היום הוא בסך הכל סלב שרוצה למצוא את האוטו שהלך לאיבוד, להיכנס לפיג'מה המוכרת ולישון עם ההורים בביתם שברחובות.

 

התלווינו לשגב בשעות שלאחר הזכייה הגדולה ב"הישרדות VIP" ולמדנו ש"הכל חארטה, ובסופו של דבר אתה לבד". אז אולי זה מה ששגב חושב, אבל בכל זאת הוא נראה מאושר וכך גם אוריקי, בתו, שזכתה לקבל ממנו חיבוק מיד לאחר שהוכרז כזוכה הגדול.

 

חוץ מאוריקי, גם זוגתו של שגב, מאיה רוטמן, הייתה שם, וכשראיינו אותה רגע לפני ההכרזה, נראה כי המתח הגדול מביא אותה עד דמעות. רוטמן סיפרה שהשנה האחרונה הייתה המתוחה ביותר בכל חייה. אבל אין לה באמת סיבה לדאגה, כי מיד לאחר הזכייה שגב מרגיע אותה בחיבוק ונשיקה עוד לפני ששוטרי משמר הגבול מסייעים לו להיכנס אל האוטו כדי לחמוק מהמעריצים הרבים. שגב, שרגע לפני ההכרזה, הסתובב על הבמה מתוח בצעדה מהירה מצד לצד, מודע להתרחשויות סביבו ומקבל בחשדנות את אהבת התקשורת, כי לטענתו הוא הכוכב הזמני עד שכוכב ריאליטי חדש יכבוש את המסך שלנו.

 

חוץ משגב, פגשנו גם את ענת הראל מנחמת את בנה, שכל כך רצה שהיא תזכה, ואפילו מודה שהוא שלח בשבילה 181 אס אם אסים. אבל  מה לעשות שהערב הזה היה שייך לאיתי שגב שסיים את הלילה בבית הוריו עם הפיג'מה הצהובה שכל כך אהובה עליו מאיי תאילנד הרחוקים.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו