מחוברת: בר רפאלי מעריצה את חנוך דאום

עשרות סלבס הגיעו למופע המוזיקלי הראשון של אסי ישראלוף, אבל אנחנו מצאנו את שני הדברים הכי מעניינים שקרו שם: הראשון הוא המפגש המרגש בין חנוך דאום לבר רפאלי שמעריצה אותו והשני הוא סיפור על מערכת היחסים המוזרה בין ישראלוף והאנס בני סלע

בר רפאלי ושלישיית "מה קשור" לא רק חוגגים במיקונוס, הם עושים גם תרבות בישראל. אסי ישראלוף מעלה מופע מוזיקה חדש ובר הגיעה יחד עם ציון ברוך ושלום מיכאלשווילי כדי לצפות במופע ואפילו לקחת בו חלק.

 

אסי ישראלוף העלה אמש (שני) מופע מוזיקלי חדש שמשך עשרות סלבס כמו אסי כהן, אלי פיניש, ירון ברלד ועוד רבים וטובים. כשכולם המתינו בסבלנות מחוץ למועדון, ישראלוף חימם את הגרון עם תה וסיפר שעברו עליו 48 שעות של דלקות ולחץ.

 

אבל זה לא כל הסיפור, כי הרי בר רפאלי הגיעה למופע והיא לא ממש הצליחה להסתיר את ההתרגשות כשפגשה את המחוברים חנוך דאום ואמירם טובים. כמובן שלדאום יש מה להגיד גם הפעם. לפי דאום, הערצתה של רפאלי כלפיו היא למעשה השיא של חייו ואם היה גג במקום אז הוא כנראה היה קופץ ממנו, כי עדיף לפרוש בשיא.

 

וכמובן, הייתה גם הופעה שכללה בלדות מרגשות על אהבה, מעברים קומיים בין השירים וסיפור אחד מוזר על הקשר המקרי של אסי ישראלוף לאנס בני סלע.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו