סקר: עזרו לדנה לבחור את שמלת האירוויזיון

שיר לאירוויזיון כבר יש, עכשיו צריך לבחור שמלה. מעצב העל ז'אן פול גוטייה שוב הציע את שירותיו לידידתו האינטרנשיונלית, והפעם אתם עוזרים לה לבחור את הדגם המיועד מתוך 8 אופציות מפתות. ואף מילה על נוצות. כנסו והצביעו

קצת פחות משלושה חודשים נותרו עד גמר האירוויזיון במאי, שיר כבר יש ועכשיו רק נשאר לבחור שמלה לדנה. בקדם האירוויזיון הסתפקה הדיווה בשמלת נוצות לבנה של מעצב מקומי, אבל לקראת התחרות הבינלאומית היא קיבלה טלפון מחבר ותיק - ז'אן פול גוטייה, שהציע לה גם הפעם לבחור שמלה לארוויזיון מתוך הקולקציה האחרונה שלו. כזכור, גם לאירוויזיון בשנת 98 גוטייה תפר לדנה שמלה במיוחד, אך בסופו של דבר החליטה הכוכבת לעלות לבמה עם שמלה של גלית לוי ואת שמלת התוכי המפורסמת של מעצב העל לבשה רק כשעלתה לקבל את הפרס. מאז דנה וגוטייה נשארו בקשרי ידידות, במסגרתם הוא אף הגיע אז לארץ לבקר אותה.

 

נציגיו של גוטייה כבר שלחו לדנה 8 שמלות מהקולקציה החדשה לבחירה: שמלת קאן קאן גדולה - מקדימה וגם מאחור, אופציה נוספת נועזת במיוחד היא סוג של חלוק שחור שקוף, יש גם שמלה צהובה מאוד, ואחת אדומה בגזרה רחבה - לא הסגנון האינטרנשיונלי הרגיל. חדי העין יבחינו כי אחת מהשמלות שמוצעות לדנה נלבשה על ידי ריהאנה בטקס הגרמאי האחרון. עכשיו יש התלבטות קשה ודנה מבקשת את עזרתכם: הצביעו בעד השמלה שאתם חושבים שמתאימה לאירוויזיון.

שמלה מספר 1: החלוק השחור

שמלה מספר 2: השכבות של ריהאנה

שמלה מספר 3: גדולה ומתנפנפת

שמלה מספר 4: טווס, גרסת 2011

שמלה מספר 5: פיית היער

שמלה מספר 6: אשת העכביש

שמלה מספר 7: הוילון הצהוב

שמלה מספר 8: הבלון האדום