אל תשאלו

לינדזי לסבית, פריס מושפלת וטיירה ממשמשת את הציצי של רוזי אודונול. רכילות

לינדזי לסבית!!

ללינדזי לוהן יש רומן לסבי לוהט עם חברתה הדי.ג'יי. סמנתה רונסון. מקורבים מספרים שזה רציני ביניהן, ולמרות הנסיון של לינדזי לשמור על הרומן חסוי, הן נתפסו בפומבי כבר כמה וכמה פעמים מראות אהבה האחת לשנייה באופן שלא ניתן לפרשנות. גבירותי וגבירותי, מהפך?

בריטני עדיין כונפה

גם השבוע אנחנו במעקב אחרי בריטני ספירס, הפאות החדשות, והתלבושות הבלתי נסלחות. והפעם, לאחר שהיא נראתה כמו רועת חזירים, עכשיו היא נראית כמו חלבנית דדנית, ולא מהמשובחות שבהן. בואו נשלח מסר חינוכי – בריטני? פאות משומשות נוסח בני ברק תחתית, כובע גועלי, ושמלת כותונת בלי חזייה? לא. ממש, ממש לא. לטיפולך המהיר נודה.

פרינס השפיל את פריס הילטון

הזמר הננסי, פרינס, השפיל את פריס הילטון בפומבי, כשהעלה אותה על הבמה בזמן מופע שלו. מובן מאליו שפריס היתה מוחמאת מתשומת הלב, אך כשהיא עלתה, הוא פנה אל הקהל ואמר כדלקמן: "בואו נראה אם היא באמת יודעת לשיר!". פריס המושפלת ברחה מייד מן הבמה, ועזבה את ההופעה כולה לאחר שני שירים. מה, יכול להיות שפריס נבוכה מיכולות השירה שלה? פרינס, בכל אופן, הפך להיות באופן רשמי, הגמד המלכותי האהוב ביותר על חואניטה...

טיירה בנקס מוחצת לרוזי אודונל את הציצי

מאיזו סיבה לא לחלוטין ברורה, התארח טיירה בנקס בתוכנית שנקראת "המבט", ונשאלה על העובדה שהיא כל הזמן מנסה להוכיח שהשדיים שלה אמיתיים. רוזי אודונל בחרה אז לציין את העובדה שזוג מרפסות הבאוהאוס שלה הן בהחלט אמיתיות, וטיירה קפצה בשמחה על המציאה ודרשה למחוץ אותם כדי לראות בעצמה – התוצאה הלא בדיוק סקסית לפניכם בסרטון...

טום חושב שקייטי אמא גרועה

בהמשך לדיכוי ההולך ומתמשך שטום קרוז מפעיל על אשתו קייטי הולמס, עכשיו הוא מכריח אותה להירשם ל"שיעורי אימהות", שמעבירה הכנסייה הסיינטולוגית. מסתבר שבעיניו היא לא אמא מספיק טובה לסורי הקטנה. מקורות מקורבים לזוג, מספרים שקייטי נעלבה מאוד. וחואניטה אומרת - אל תעלבי - תעזבי!!