ברבאימא

בר וליאו אולי בהריון, לפריס יש תחתונים ובריטני נראית כרועת חזירים. רכילות

בר וליאו בהריון?

ולשמועות שיעניינו בעיקר אתכם היזראליס – ליאונרדו די קפריו וחברתו היזראלית בר רפאלי כנראה בהריון. ולראיות – בר נראתה בחולצה מאוד משוחררת, כשהיא שותה רק מים מינרליים. כמה חברים של הזוג מסרו שהזוג הצעיר "מאוד שמח לחדשות הטובות". יחצ"ן של די קפריו, לעומת זאת, טוען שהכל בולשיט ומומצא לחלוטין. חואניטה אומרת – בחורה עם גוף של דוגמנית לא מתלבשת ככה בטעות.

בראד ואנג'י מתחתנים

אנג'י ובראד מתכוונים לנסוע לרפובליקה הדומיניקנית ולאמץ שם ילד נוסף יחד. ו-הפתעה! להינשא שם סוף סוף. בראד מסר למגזין OK שהוא "יותר משמח להמשיך הלאה לכיוון תוכניות נישואים", ואנג'י מרגישה שעכשיו הוא הזמן המתאים להמשיך לשלב הבא. וחואניטה אומרת שהיא לא היתה סומכת בהכרח על הבחורה ההפכפכה. מק-סי-מום, ג'ן תמיד תשמח לקבל בחזרה את השאריות הקרות של אנג'לינה.

בריטני שוב נראית זוועה

אין לנו באמת מה לומר על בריטני ספירס. היא לא עשתה שום דבר מעניין השבוע. אבל במחשבה שנייה, עם תמונה כזו, מי צריך להוסיף על זה משהו. אה, כן. היי, בריט – החזירים שוב השתוללו בבוץ, למה שלא תקפצי לנקות עם הצינור? ואל תשכחי את הפינות, כן?

פריס הילטון מראה את התחתונים

לבישת בגדים תחתונים בקרב כוכבניות, הפכה להיות עניין שאינו מקובל כלל וכלל. בקרוב מיטב הסלבריטאיות יסתובבו עירומות כקופי שימפנז חופשיים בג'ונגל. לכן, חואניטה שמחה לדווח שפריס הילטון נמצאה עם תחתונים לגופה – אמנם היא מראה אותם ברוח הקלילה, אבל בכל זאת: תחתונים!

קייטי הולמס לא מרוצה

כבר שמעתם שקייטי חתמה על השכל שלה בחזרה ועכשיו היא רוצה להתגרש מטום קרוז? התמונה הזו תבהיר מעל לכל ספק איך נישואים מאושרים לא אמורים להיראות. בנות – אם זה הפרצוף שלכן כשאת נוסעות במכונית עם החבר לחיים, כנראה שהייתן צריכות לברוח. מזמן.