בר רפאלי רוקס!

הצטלמה עם אירוסמית' למגזין ספורטס אילוסטרייטד וגם: אנה ניקול הרעיבה את התינוקת שלה. חואניטה מרכלת

אנה ניקול היתה מרעיבה את התינוקת שלה

עכשיו לאחר מותה בטרם עת, נפתחת קופסת השרצים שהיתה חייה של אנה ניקול סמית', ומה שזוחל משם אינו נחמד בכלל. תלונה רשמית בשבועה שהגישה המטפלת של דניאלין התינוקת, בתה של אנה ניקול סמית', מעיד על כמה דברים איומים במיוחד: אנה ניקול סמית' הרעיבה את בתה התינוקת כדי שתיראה "סקסית" ודרשה להאכיל אותה פחות ממה שתינוקות בגילה אמורים לאכול. היא איימה על המטפלת שתירה בה אם התינוקת תקרא לה בטעות "אמא". עוד טוענת המטפלת שאנה ניקול ניסתה להתאבד פעמיים לנגד עיניה, פעם בבליעת בקבוק שלם של כדורי שינה ושקעה לקומה של 48 שעות, ופעם ניסתה להטביע את עצמה בבריכה.

אכו, מרילין מונרו של שנות האלפיים...

לינדזי נגמלת וזוללת

יכול להיות שלהיות חיית מסיבות עושה טוב לגזרה? מסתבר שאצל לינדזי לוהן זה עובד בדיוק כך. הלינדז יצאה ממכון הגמילה ששאליו אישפזה עצמה אחרי הילולת שתייה קיצונית, ויצאה פיכחת, אבל... עם כמה קילוגרמים עודפים. שורו הביטו וראו –

בריטני מתלבשת כמו פרוצה, משתכרת ומקיאה

בריטני ספירס לא רוצה להפסיק לעשות בושות, הפעם היא התעקשה להגיע למסיבה לבושה כמו שאפילו פרוצות מתביישות לצאת לעבודה.

אחרי שהחליטה שהיא פשוט לא נראית גרוע מספיק, החליטה לבקש מהבנות החצי ערומות שרוקדות בתשלום, להחליף איתן בגדים, והיא נדחקה לתוך ביקיני שעדיף היה להשאיר אי שם ב-2001.

כאילו זה לא הספיק לערב אחד, היא סיימה את הלילה בקלאסה אחרי שהקיאה במכונית שלה לאחר שעות של שתייה לשוכרה כאילו היתה מלח בחופשה. בחורה ממש זהב.

בר רפאלי מצטלמת עם סטיבן טיילור

ריספקט! בר רפאלי לא רק משתכשכת עם ליאונרדו די קפריו, היא גם משתכשכת בבגדי הים של קיץ 2007 במגזין הנחשב מאוד "ספורטס אילוסטרייטד", בר שוב מוכיחה שאין כמו נפלאות החומוס לפיגורה הישראלית, מצטלמת עם סטיבן טיילור ועונה תשובות מפורטות מאוד באשר לחיבתה למוסיקה.

לקמרון דיאז יש חבר חדש

הייתם מודאגים בקשר לקמרון דיאז הרווקה? אל תהיו, הנה קמרון מסתובבת עם חיוך מאוזן לאוזן, עם האף המשופץ (בעיות נשימה בנחיר אחד, עאלק...), עם הצמוד החדש והחסון דג'ימון הונדסו, השחקן המועמד לאוסקר, שיכול למלוק לג'סטין טימברלייק את הראש בנגיסה אחת. חואניטה מפרגנת...