בגמילה

לינדזי התאשפזה במוסד גמילה, קמרון דיאז בקריז קנאה בגלל ג'סיקה ביל, דרו ברימור מתגברת על האקס עם ברוס ויליס ובריטני...עצוב מה שקורה לבריטיני

לינדזי שוב במוסד גמילה

תאמינו או לא – לינדזי לוהן שוב בצרות. הבחורה החליטה שהדרך לבלות את תקופת ההחלמה שלה מניתוח הסרת האפנדיציט, יהיה לערבב את משככי הכאבים שנתנו לה יחד עם קצת אלכוהול. לאחר שיצאה לחגוג ולהתפרע, החליטו בני משפחתה וחבריה לעשות "התערבות", והודיעו לה חגיגית שהיא מוכרחה לאשפז את עצמה במוסד גמילה. לינדזי חשבה על זה רגע או שניים והבינה שאין שום ברירה אחרת. ממוסד הגמילה מסרה שהיא במצב "נהדר" (מודעות עצמית אינה הצד החזק של הבחורינה), ושתשמח אם נניח לה לנפשה. הנחנו.

קמרון דיאז מקנאה לג'סטין וצורחת על ג'סיקה ביל

קמרון דיאז לא מצליחה להתגבר על הפרידה מג'סטין טימברלייק. בתחילה ניסתה לעורר את קנאתו כשבמסיבה שאחרי גלובוס הזהב נראתה צמודה לליאונרדו דיקפריו. אבל אחרי שזה לא ממש עבד, והיא ראתה את ג'סטין האקס הטרי מפטפט עם ג'סיקה ביל המהממת, היא התחרפנה. דיאז פרצה בצעקות על ביאל ההמומה, וגררה את ג'סטין לשיחת הבהרה בת 40 דקות. מסתבר שהשיחה לא ממש הועילה, כי מאוחר יותר במסיבה אחרת, נראה הטימברלייק משוחח בנעימים עם אותה ביל, ודיאז המושפלת שוב תפסה אותם יחד וצרחה קצת. לא נעים – אולי כמה טיפות "רגיעון"?

דרו ברימור מתמזמזת עם ה"ריבאונד" ברוס ויליס

מסתבר שפרידות גורמות לך לעשות כל מיני דברים משונים. קחו לדוגמא את דרו בארימור. ילדת האי.טי. שנפרדה לא מזמן מהמתופף של "הסטרוקס", ונראתה חמודה וחטובה מתמיד בטקס גלובוס הזהב, החליטה כנראה שהדרך הנכונה להתגבר על אהבתה האחרונה היא בהתמזמזות נמרצת עם לא אחר מ-ברוס ויליס! כן, כן. מה ששמעתם. יש מצב שמדי פעם היא מתבלבלת וקוראת לו "אבא'לה"?

בריטני מגעילה ת'שועלים

חואניטה יכלה לספר לכם שבריטני הועפה מרשימת המוזמנים של מסיבה נחשקת כי פריס הילטון אמורה להיות שם, והיא כבר לא סובלת אותה. יכולתי גם לספר לכם על זה שהיא הספיקה להיפרד מהחבר החדש שלה אייזק כהן. אבל האמת? פשוט רציתי שתראו את התמונה הזו. בריטני נוגעת בפסגות חדשות של גועל. יכול להיות שהיא נחנקת מדונאט שלם שדחפה ללוע השמן שלה?

ועוד תמונה של בריטני נראית נורא, על חשבון הבית. כל הזכויות שמורות לפרצוף המזעזע של בריטני ספירס.

סלבריטאיות נראות כמו ליצנים מהסיוטים שלכם

עבור תוכנית חדשה שחואניטה אוהבת לקרוא לה "בוזו הליצן מחפש יורש", הרי לכם כמה מפרצופי הליצן המחרידים ביותר שסלבריטאיות עולמנו הצליחו לגייס. אגב – אם שוכרים את אשלי וג'סיקה סימפסון, מקבלים גם שני זיופים על חשבון הבית. מי הליצן המפחיד ביותר?

(תמונות: thesuperficial.com)