נערה עם תרגיל זימה

חואניטה במקבץ רכילות בסימן פרידות: סקרלט לוקחת את ג'סטין מקמרון, לינדזי אומרת ביי לתוספתן שלה, וג'סיקה מסכמת את השנה בעצבות

בריטני טובה ליהודים

האם בריטני טובה ליהודים? אם מתעלמים מהשירה הגויית שלה וריקודי השיקצע שלה, המסקנה היא שכן! ומי יכול לספר את זה מעדות ראשונה יותר מאייזק כהן, החבר החדש שלה. מסתבר ששוב בריטני נמשכת לכאלו שלאו דוקא סיימו תעודת בגרות, בשיטוט נוסף, תוכלו לראות עוד תמונה של הבחור, עם אצבע אחת באף ואחת בתחתונים. אבל לפחות ליהודים הייתה שמחה ואורה.

ג'סטין טימברלייק וקמרון דיאז נפרדים בגלל סקרלט ג'והנסון

מודאגים כבר כמה זמן מהיחסים ההולכים ומתערערים בין קמרון דיאז וג'סטין טימברלייק? יש לכם סיבה טובה. מסתבר עכשיו שהיחסים שהיו במשבר מזה זמן מה, נמצאים עכשיו במגמת פיצוץ בסדר גודל איראני. הג'סטין הלך וליהק לווידאו קליפ החדש שלו את סקרלט ג'והנסון המהממת (והצעירה מדיאז ב-14 שנה). כל זה לא היה כל כך נורא, לולא סקרלט הודתה כבר בכמה סיטואציות שהיא דלוקה על הג'סטין, והפכה לאוייבת המושבעת של קמרון, ולולא היה עושה זאת טימברלייק מאחורי גבה של מי שאמורה להיות ארוסתו. לא נעים.

לינדזי מחלימה מניתוח ומיד יוצאת לחגוג

לינדזי לוהן נערת המסיבות, אושפזה לניתוח הסרת תוספתן. ודאי תשמחו לשמוע שהתקרית הקלה הזו לא פגעה בלוח הזמנים שלה, וביום שהשתחררה כבר יצאה למסעדה, והמשיכה לרקוד ולבלות עד 2:30 בלילה. לינדזי אושפזה בבית החולים ארבע פעמים בשנה האחרונה – כששברה את ידה, בגלל התקף אסטמה, בגלל מכת חום, ובגלל התייבשות. חוץ מזה הצליחה להיכנס ולצאת מגמילה מאלכוהול, והספיקה גם לחתוך את עצמה על הדרך – העיקר ששום דבר מזה לא מפריע לה להגיע בזמן לקרחאנות.

מדונה יורדת על בריטני ולינדזי

חיפשתם הוכחה לכך שלא לעולם חוסן? הנה, מדונה מזדקנת וסובלת מפוריטניות ואובדן זיכרון במקביל. מדונה התארחה אצל דיוויד לטרמן ואמרה שהיא לגמרי המומה מזה שלינדזי לוהן ובריטני ספירס מסתובבות בלי תחתונים, ושזה "ממש מזעזע". כנראה שהיא הצליחה להדחיק את כל מה שהיא עוללה בשנות ה-80 וה-90 העליזות לפני שגילתה את האסתר שבתוכה ואימצה ילדים אפריקאים ככל שיכלה לחטוף.

ג'סיקה סימפסון לא מכירה את עצמה

ג'סיקה סימפסון מסכמת (בקול רם) את שנת 2006 שהייתה אחת השנים היותר קשות עבורה: הגירושים מניק לאשיי, האלבום הכושל, ההופעה המביכה עם דולי פרטון (בה היא שכחה את כל המילים בהופעה חיה), וההשמנה. "בזמן הזה לפני שנה חשבתי שאני יודעת הכל על עצמי, אבל בעצם לא ידעתי כלום. החיים שלי היו יציבים והייתי מאוד שאננה". נאחל לג'סי שנה קלה יותר ושתתרחק משימורי טונה, כי שפעת העופות חוזרת...