מנגלינג

הליידיז של הוליווד עשו השבוע על-האש. זה נגמר עם שריפה בביתה של כוכבת "אבודים", ניקול ריצ'י לפחות אכלה המבורגר, ולינדזי לוהן הסתובבה כמו שווארמה על מוט

בריטני יצאה עם יונתן רותם עוד לפני הפרידה מקווין

חשבתם שחואניטה תזרוק את פצצת "בריטני יוצאת עם ישראלי" ותעזוב?! תחשבו שוב, אמיגוס! לא רק שיונתן רותם (הידוע גם בשמו היעני אמריקאי ומזניב J.R Rotem), הפיק לקווין פדרליין את האלבום הכושל האחרון ותקע סכין בגב לחברו הטוב, אלא מה גם שבריטני השתובבה עם יוני ילד רע, לפני הפרידה הרשמית מקווין. כדי לזרות קצת מלח על הפצעים, בריטני עוד התקשרה אל קווין באופן אישי כדי לבדוק שהוא אכן ראה את התמונות שלה עם רותם, מה שכמובן לא שימח את פדרליין. לא יפה.

לינדזי כותבת מכתב לחברים

גם כשהיא ממש לא מנסה, מצליחה לינדזי לצאת... איך לומר את זה בעדינות? מטומטמת? כן, זו המילה. הלינדזי התפרסמה לאחרונה גם בזכות החיבורים הנאים שלה, וביניהם ההספד המגוחך על רוברט אלטמן ז"ל ועוד פניני חוכמה. עכשיו היא שלחה אימייל לכל מכריה שמתאר עד כמה היא מעריכה את עבודתן של החשפניות הרוקדות על מוטות. רק לשם ההסבר: לינדזי לוקחת עכשיו שיעורי ריקוד על מוט לקראת תפקיד חדש. המכתב נפתח בשורה הפיוטית: "כולן Xונות, כולן Xונות... חוץ מכמה כמובן". וממשיך בתיאור שטפי הדם שהיא חוטפת במקומות מוצנעים. למה לחסוך לכם? קראו בעצמכם את לשון המכתב. שייקספיר היה גאה על השימוש בשפה האנגלית לתיאורים קסומים כמו אלו.

ניקול ריצ'י אוכלת המבורגר

אתם יכולים להפסיק לדאוג לניקול ריצ'י, הכל בסדר איתה. הנה, יש הוכחה - ריצ'י צולמה אוכלת המבורגר במשקל גופה, כן, כן. לא רק אתם המומים, תסתכלו על הבחור שיושב לידה, בוהה בה בבהלה ותוהה האם הוא עד למיתקפה של חיידק טורף. ובכל מקרה, לא שחואניטה רוצה להרוס למישהו את החגיגה, אבל בחורה מתוחכמת כמו ניקי לא תאכל במקרה המבורגר מפלצתי מול חלון גדול ושקוף, דרכו יכולים כל צלמי הפפראצי לצלם אותה אוכלת. מה שמביא לתהיה, האם זה כל מה שהיא אכלה במשך כל החודש האחרון?

הבת הסודית של מל גיבסון

נדמה שזו לא השנה הטובה ביותר עבור מל גיבסון, אחרי שקילל את כל יהודי העולם, נהג בשכרות, הודה שהוא אלכוהוליסט ונכנס לגמילה, מגיעה עכשיו בלונדינית חמודה בת 30 וטוענת שהיא בתו הסודית. הבלונדה ששמה כרמל, דורשת מהגיבסון שיעשה בדיקת אבהות שתוכיח שהוא האב שנטש את אימה אחרי שהכניס אותה להריון, עוד לפני שהיה מפורסם. עוד היא אומרת שזה לא בשביל הכסף או הפרסום, היא רק רוצה להכיר את אביה ושיכיר את נכדו. נניח.

נשרף הבית של אוונג'לין לילי

אוונג'לין לילי היפיפיה, כוכבת "אבודים", מצאה את עצמה אבודה באמת וגם הומלסית, כשהבית שלה נשרף עד היסוד. למרבה המזל, יצאה לילי מהבית לצורך צילומים ואף אחד לא נפגע בשריפה. מישהו יכול אולי להציע לה מיטה?