מחלבות טרה

"במקום עיגול יצא ריבוע. לא טבעי. נורא". טרה ריד מספרת על הגדלת החזה הזוועתית, והשחזור

הסיוט שלפני חג המולד כבר נגמר עבור טרה ריד. הבלונדה שפרחה ב"אמריקן פאי" וכיכבה לצד קוצ'ר ב"הבת של הבוס שלי", עשתה לפני למעלה משנתיים ניתוח פלסטי להגדלת חזה ושאיבת שומן מהבטן. לא נדיר בלה-לה-לנד, וגם לא בהולי-לנד. רק שהעניינים התחילו להתחרבש, פטמות התחילו להתגבש ובמקום ציץ עגול התקבל קווץ'.

סלבז הוליוודיים רבים לא נוהגים להודות בעובדה שעברו ניתוחים פלסטיים, שיפוצים ותיקונים. טרה, לעומתם, מעדיפה כיום לדבר על הנושא למען יראו וייראו. בראיון לרוזי א'ודונול ולמגזין Us, היא סיפרה קבל עם ועדה על הניתוח שהותיר אותה במבוכה להציג את גופה בפומבי.

"אם הייתי צריכה לעבור זאת שוב, לא הייתי עושה זאת במקום בו בחרתי בפעם הראשונה. כיכבתי באתרים ברשת בתור 'הגדלת החזה הגרועה ביותר'", השתפכה השחקנית בת ה-30. "בפעם הראשונה עשיתי את הניתוח כי הציצים שלי לא היו שווים בגודלם. הייתי במידה 34-B, אבל הימני תמיד היה גדול מהשמאלי. אני שוקלת כרגע 49 קילו, אבל הורדתי אז ארבעה קילו, ככה שהעור שלי היה רפוי. הנחתי לעצמי שאני בהוליווד. אני מזדקנת. אני אתקן את זה". אבל מההתחלה תהליך השיפוץ התברר כאסון, לדבריה.

"ביקשתי שיעשו לי חזה בגודל B גדול, אבל הוא עשה לי C שלא רציתי בכלל. אחרי הניתוח הופיעו לי גבשושיות על הפטמה, והרופא אמר 'אל תדאגי. זה ישתפר'. אחרי שישה חודשים זה רק התחיל להיות גרוע יותר. במקום להיות עגול, זה יצא בצורת מרובע. זה היה מזעזע. זה היה לא טבעי, ארוך, בצורת ביצה. נורא".

את התוצאה ההרסנית טרה חשפה בהיסח דעת באחת המסיבות הנוצצות, שם התפלק לה הציץ מול עדשת הפפראצ'י. "כבר סבלתי מהמראה שלי, והדבר האחרון שרציתי שיקרה הוא שכל העולם יראה את זה. גברים שיצאתי איתם הגיבו 'מה קורה איתם? הם נראים ממש רע. את חייבת לתקן אותם'. זה היה כל כך מביך. תמיד היה צריך לכבות את האור".

ואם לא די בשואת הדדיים, גם שאיבת השומן לא התנהלה על מי מנוחות: "בחרתי לעשות את זה למרות שחשבתי שאני רזה. אני לא עומדת לשקר - רציתי קוביות בבטן. הכל השתבש לגמרי. הבטן שלי הפכה מידלדלת".

לאחרונה, עברה טרה ניתוח שחזור ותיקון, שלדבריה היה כואב במיוחד, אבל החזיר את חייה למסלול: "אני לעולם לא אהיה שוב מושלמת, אבל לפחות הביטחון העצמי שלי חזר". "אני מרגישה שוב אישה", אמרה לאחר שד"ר סטיבן שביהלאק בעל ידי הזהב תיקן את הנזק.

למרות הניתוח המרושל והתוצאה המזוויעה, ריד החליטה שלא לתבוע את המנתח שגרם לה להסתובב עם ציצים ריבועיים, מתוך ההבנה שהיא עצמה הייתה צריכה לעשות תחקיר נרחב לפני שהפקירה את גופה בידי האזמל.

והרי מוסר ההשכל: "זה לא מפתיע בכלל", אמר ד"ר ברנט מואלקן, מנתח פלסטי ופרופסור בעל שם בבוורלי הילס. "לפעמים סלבז עושים עבודת מחקר פחות טובה ממטופלים 'רגילים'". והנה מספר טיפים מהכירורג - "הדרך הטובה ביותר להימנע ממקרים כאלו היא ללכת למנתח הגון ומומחה, לדבר איתו לפני, לשאול את עצמך האם הוא אחראי והאם הוא אומר לך את מה שאתה רוצה לשמוע או את מה שטוב ונכון בשבילך".