אשטון חושף

"היא לא הייתה הטעם שלי". הקוצ'ר מדבר על דמי, הקריירה וימי הרווקות

הגרופיות של אשטון קוצ'ר הבינו שחיי הרווקות שלו הגיעו לקיצם, כשהן התחילו לצלצל בדלת ביתו בלילות בתקווה לבלות זמן-איכות עם הכוכב, והתקבלו בצעקות של דמי מור (43): "אין פה שום פאקינג מסיבה!". האנקדוטה העסיסית הזו לקוחה מתוך ראיון של סטאר "מופע שנות ה-70" למגזין Details, שבו אשטון מנדב פרטים על חיי הנישואין, הקריירה והוויתור שלו על התמודדות לתפקיד הראשי ב"סופרמן חוזר".

הלילה בו פגש את דמי: "למען האמת, הייתי עסוק בלהתחיל עם בחורה אחרת באותו הלילה. אהבתי את 'גי.איי ג'יין', אבל לא חשבתי שהיא לוהטת בתפקיד הזה. היא אף פעם לא הייתה הטעם שלי".

על ימי הרווקות: "אז ככה, אתה במועדון. אתה אוחז בבקבוק וודקה. אתה נעמד על הכורסאות. יש לך את יד-ימינך פאפי (פי דידי) לצידך. יש לך את דני (מאסטרסון) ווילמר (ולדרמה) ואת כל החבר'ה. כל הבנות רבות עלינו. פאקינג רבות. ואז אנחנו זזים כמסה במועדון, ואתה אוסף 15 עד 20 בנות בדרך. אתה נכנס לאוטו עם ארבע בנות נבחרות, והעניינים מתחילים לזרום. זה כל כך מילא את האגו. זה היה כל כך מפגר".

הסוד לחיי נישואין מאושרים: "כשהאישה שלך מתקשרת, אתה חייב לענות, לא משנה מה אתה עושה".

על הרגע בו הוא ידע שדמי מור היא האחת: "באיזו ארוחת ערב סידרתי שהיא תשב מולי, ואז היא אמרה משהו כל כך עמוק שלא יכולתי לעמוד בפניה".

על חוסר הביטחון שלו בקריירה: "אני קורא ביקורות שאומרות שאני מחורבן. אני לא בהכרח חושב שכולם טועים... אני לא חושב שאני כזה טוב. וגם הם לא חושבים שאני כזה טוב. אז אני לא מפליץ את ההרגשה הזאת, הם רק מחזקים את ההרגשה שכבר יש לי לגבי עצמי".