עמוק בחרא

פריס רוחצת באמבט קקי, לינדזי מנפנפת בטוסיק, טורי ספלינג מנושלת מהירושה וג'ק אוסבורן שובר שלוש שנות גמילה. חרא של רכילות

פריס מתרחצת באמבט קקי

לכל אחת מהנשים היפות בכל תקופה היו סודות רחצה משלה - קליאופטרה רחצה בחלב, מאדאם פומפדור טבלה בבשמים ופרחים, ופריס הילטון? אז זהו, שפריס מעדיפה אמבט עם קקי של תינוקות. לא מאמינים, צפו בסרט הבא בו פריס מקלחת פעוט שובב וקורה מה שקורה.

לינדזי מראה לכם את הטוסיק

גם השבוע, לינדזי לוהן הנשמה הטובה, לא שוכחת שאצלכם מלחמה וזה הזמן לתת מעצמה כדי להרים את המורל – בשבוע שעבר היא חשפה קצת מהחזה, הפעם, היא מחבקת את כל הצפון. עם התחת.

אמא של טורי ספלינג מנשלת אותה מן הירושה

אתם חשבתם שהחיים שלכם קשים? לא, לא, תנו לטורי ספלינג לספר לכם משהו על מצוקות. כאילו לא די שהשחקנית הכושלת איבדה את אביה האהוב, עכשיו האמא המכשפה של טורי דואגת לנשל אותה מן הירושה, ובמקום לקבל נתח נדיב שיספיק לה לכל החיים מהירושה של אבא'לה, טורי תקבל רק 0.16% מכלל הסכום, שזה מיתרגם ל-200,000$, שזה בערך מה שהטורי מוציאה על מים מינרלים בחודש. בא-סה!

שיילו הקטנה מצטרפת למוזיאון השעווה

הביטו טוב טוב בתמונה: זו משפחת פיט-ג'ולי בהרכב מלא, אבל רגע, מה קרה להם? הם התאבנו! זוהי המשפחה הקדושה לפי מוזיאון השעווה של מאדאם טוסו, כאילו החיים לא משונים מספיק, כבר הספיקו לפחלץ את התינוקת הבובתית שיילו ולעשות ממנה פסלון שעווה שיתייצב עם אבא ואמא במוזיאון הניו יורקי. מוזר מאוד.

ג'ק אוסבורן שבר 3 שנות גמילה

ג'ק אוסבורן, הבן הלא מוצלח ולא יפה של שרון ואוזי, שבר שלוש שנים של גמילה מאלכוהול וסמים בשוט של ג'לי תות עם וודקה. הבחור הלא מבריק טען להגנתו – הם לא אמרו שיש בתוך הג'לי גם וודקה! לפעם הבאה – אם זה מופיע בתוך כוסית שוט, סביר להניח שזה לא מיץ פטל, גאון!