כמו בתולה

פריס הילטון, שלא ראתה שקל מהפורנו שלה, החליטה להתנזר בשנה הקרובה

בשורה מרה לכל מי שחשב שיש לו סיכוי ללילה אחד בפריס: ההילטונית החליטה לעטות על עצמה חגורת צניעות במשך שנה. מה שאומר, 365 ימים של יובש. יורשת המלונות הסקסית מאמינה שתקופת ההתנזרות הארוכה תעזור לה לגלות את עצמה מחדש.

"אני עושה את זה רק כי אני רוצה", אמרה פריס למגזין US, "אני מרגישה שאני הופכת לאדם חזק יותר. בכל פעם כשיש לי חבר, אני נהיית מאוד רומנטית ומשקיעה את כל האנרגיה שלי בבחור מבלי להקדיש תשומת לב לעצמי".

בניגוד לפריס השובבה של פעם, הבלונדה מודל 2006 כבר לא מאמינה בסטוצים ללילה אחד: "זה לא בשבילי. אני חושבת שזה מגעיל. בחורים רוצים אותך יותר אם את לא מתמסרת להם בקלות. אם הם בעניין שלך, הם יחכו. את צריכה לגרום להם לעבוד בשביל זה. אני מאמינה שזאת הדרך היחידה לבדוק אם הם באמת רוצים אותך או סתם רוצים להשוויץ בעובדה שהם היו איתך".

את הלקח המר למדה פריס על בשרה החשוף, לאחר שנתנה מבטחה בגבר-גבר ששחרר לעולם את ההום-מייד פורנו שלהם כשנפרדו. פריס אמרה בראיון לעיתון Britain's Guardian שהיא עדיין נוטרת טינה למאהב לשעבר, ריק סלומון, על התעלול: "לא ראיתי את זה. הוא חזיר. מגעיל. זה הדבר הכי נורא שמישהו יכול לעשות. אני הייתי מאוד צעירה ואהבתי אותו. ילדה טיפשה. למדתי המון מהטעויות שלי".

פריס הכחישה את השמועות שהיא עצמה הייתה מעורבת בהפצת הקלטת הלוהטת בשביל פרסום ותהילה: "לא ראיתי דולר. התכוונתי לתבוע אבל המשמעות הייתה לבלות שנה בבתי משפט, אז אמרתי לעצמי 'אני פשוט צריכה להתייחס לזה כאל לקח לחיים. לא לסמוך על אף אחד ככה אף פעם. להמשיך הלאה ופשוט לשכוח מזה'".