צהוב כהה

בריטני צבעה לשחור, פריס משתינה על הגרמנים, וויקטוריה בקהאם דראג קווין. רכילות חמה מהתפוצות

בריטני מבצעת ריקודים סקסיים לבן שלה

ועוד בהמשך לתחקירנו שאין לו סוף – עד כמה בריטני עוד הולכת לדפוק את החיים של הבן הקטן שלה שון פרסטון? עכשיו מסתבר, לאחר שבריטני עצמה התגאתה בכך לפני התקשורת, שהיא מבצעת לפני שון הקטן ריקודים סקסיים בנוסח שהיא התמחתה בהם בקריירה ההולכת ודועכת שלה, והבן שלה פשוט משתגע משמחה כשהיא עושה זאת. מעניין כמה הוא ישתגע משמחה כשהוא ישחזר זאת בפני הפסיכולוג שלו בעתיד...

בריטני צבעה לשחור

בין לבין בריטני החליטה להשחיר את שיערה בנוסח מורטישיה אדאמס ממשפחת אדאמס. להנאתכם.

פריס נוחתת נחיתת אונס כדי להשתין

עוד מעלילות פריס הילטון –כל-הכסף-שבעולם-לא-ירכוש-לי-שכל. פריס ריחפה לה בהליקופטר הפרטי שלה להנאתה מעל גרמניה, כשלפתע נתקפה בצורך הנשי התכוף – לעשות פיפי ועכשיו. פריס ציוותה על הטייס ההמום לנחות נחיתה לא מתוכננת בחווה הסמוכה, ושם לחרדת החוואי ומשפחתו דרשה להיכנס לבית לעשות את שלה, בזמן ששומרי הראש שלה מונעים מהמשפחה להיכנס לבית כדי שתהיה לה פרטיות. אחרי כל זה בילתה הפריס על המרפסת של המשפחה לעוד עשר דקות, עישנה סיגריה וקיללה את מזג האוויר הגרוע. קלאסה.

ויקטוריה באקהם נראית כמו דראג קווין

בטח תשאלו את עצמכם למה בחרה חואניטה לשתף אתם ברצף התמונות של ויקטוריה באקהם לובשת מכנסי דפוק אותי, שהרי היא לא עשתה שום דבר כבר 200 שנה והיא בעיקר מבלה את זמנה בלהיות נשואה לבחור הנכון. אז למה בכל זאת? הסיבה היא שיש כאן משהו עבור כל מיגדר – הגברים יוכלו להזיל ריר, הנשים יוכלו לשאוף לירכיים כאלו, וכל חובבי הטרנס ג'נדר יבחינו ודאי שאם מתמקדים בפנים של ויקטוריה, היא נראית כאילו יש בעברה יותר מטסטוסטרון או שניים.

הזוג המוזר: דיוויד ספייד והת'ר לוקלייר

הוליווד מלאה בזוגות תמוהים שלא נועדו להחזיק מעמד, אבל אחד המשונים ביותר של הזמן האחרון הם ללא ספק דיוויד ספייד המצחיקן והת'ר לוקלייר היפיפיה המזדקנת. כמו שאתם ודאי זוכרים, הת'ר זרקה את ריצ'י סמבורה אחרי שהוא הסתמבר עם חברתה הטובה ביותר דניס ריצ'רדס. מאז ספייד נדבק אליה כמו מסטיק לנעל, ולמרות ההכחשות החוזרות ונשנות של השניים, חואניטה יודעת לספר שהם נצפו מתנשקים כמו שני בני טיפשעשרה. נו, שיהיה בהצלחה.

סקריצ' מ"הצלצול הגואל" צריך אתכם

זוכרים את סקריצ' המגה –חנון מ"הצלצול הגואל"? יופי, עכשיו הוא צריך מכם טובה קטנה – עיזרו לסקריצ' לשמור על הבית שלו. מסתבר שהחנון עומד לאבד את ביתו כי הוא לא יכול להשיג מסגרת אשראי שהבנק דורש לערבונות, אז הוא מוכר חולצות "שילמתי 15$ כדי להציל את הבית של סקריצ'" באתר שלו, וגם לכם יכולה להיות חולצה כזו! מה זה אומר על מידת החנוניות שלכם? זה כבר סיפור בפני עצמו.