כל הזמן אשתו

טום קרוז משנה לקייטי את השם, קווין קוסטנר מענג את עצמו מול מסג'יסטית, דניס ריצ'ארדס גונבת להת'ר לוקלייר את הבעל, וטרי האטצ'ר ופריס הילטון יוצאות בעשן ועין

טום קרוז שינה לקייטי הולמס את השם

מסתבר שבית המשוגעים שטום קרוז מתעקש להשתתף בו לא עומד לדעוך בקרוב. אחרי שהוא גרר את זוגתו המחלימה ובתו הזעירה למסע קידום הסרט החדש שלו, הוא גם שוקד על ליטושים אחרונים לקייטי הולמס האומללה. מעכשיו שמה של קייטי שונה באופן דרסטי ורשמי ל- "קייט". מסתבר שעל פי טענת הקוקו הראשי קייטי זה שם של נערה צעירה, וקייט שלו היא כבר אישה בשלה ש"נשאה ברחמה ילד". מהיום אל תאמרו "הו, קייטי חראם עלייך שאת עם הפסיכי הזה", אלא: "קייט, תברחי ואל תביטי אחורה!"

פריס הילטון כמעט התחשמלה

תמיד ידענו שפריס הילטון היא בחורה מחשמלת, עכשיו היא הוכיחה את זה סופית. פריס, שכנראה לא קיבלה מאה בבגרות בפיזיקה, קפצה לבריכה אחרי שנפל לתוכה גוף תאורה דלוק. למרבה המזל (?) פריס לא התחשמלה למוות, אבל כאשר החבר שלה סטאוורוס ניאקרוס קפץ באומץ להציל אותה הוא פגע לה בראש. איך שלא יהיה, מאחר וכמו התינוק של בריטני, גם פריס קיבלה לא מעט חבטות בראש כשהיא הייתה קטנה, היא המשיכה לפזז עליזה ומאושרת ואפילו הדגימה לאורחים ריקוד שיכור על מוט חשפנות. אולי כשאין שכל בראש אין מה שיוליך זרם חשמלי?

דניס ריצ'רדס גנבה לחברתה הטובה את הבעל

מזמן לא סופקה לנו מריבת חתולות עסיסית. מסתבר שאחרי שדניס ריצ'רדס וצ'רלי שין נפרדו, הפנתה ריצ'רדס את ציפורניה הארוכות אל בעלה בנפרד של חברתה הטובה הת'ר לוקליר. למרות שהם כבר פרודים, ידוע לכולם שזה לא בדיוק דבר שעושים, אך הגרוע מכל - כנראה שכל סיפור הבגידה עם ריצ'י סמבורה התחיל עוד לפני הפרידה הרשמית. הת'ר לוקלייר זימנה את החברה הטובה לשיחה והודיעה לה שהיא בוגדת ומבחינתה אינה קיימת יותר, כאילו הייתה מתה.
ממש "מלרוז פלייס".

קווין קוסטנר מטריד מינית

קווין קוסטנר הוא גם שחקן גרוע וגם סוטה. ככה לפחות טוענת עובדת ספא לשעבר - את החלק של השחקן כולנו יודעים, היא האשימה אותו רק בהטרדה. מסתבר שבתלונה שהעובדת הגישה, היא ציינה שהכוכב נהג לחשוף עצמו לפניה בצורה לא מהוגנת וגם ביצע מעשים מיניים בזמן שהיא הייתה ממסג'ת אותו. בינתיים לא הוגשה תלונה רשמית כנגדו, אלא הדברים רק צויינו בתביעה שהיא מגישה כנגד המלון שפיטר אותה. קווין, כבר לא מספק אותך לרקוד עם זאבים?

טרי האטצ'ר נפצעה בעינה

טרי האטצ'ר היא לא בדיוק מהבחורות שיש להן מזל גדול בחיים: המסכנה הוטרדה מינית כשהייתה קטנה, העלילו עליה בעיתונות שהיא משתעשעת עם גברים אקראיים בג'יפ שלה, טענו שהיא אמא גרועה, ועכשיו היא כמעט איבדה עין. נורת תאורה התפוצצה במפתיע על הסט של "עקרות בית נואשות" ורסיסי זכוכית חדרו לעינה של טרי ושרטו לה את הקרנית. האטצ'ר האמיצה מספרת עכשיו שזה לא כל כך נורא והיא מנסה לראות את ההומור שבלהסתובב עם רטיית משה דיין עד שתבריא. עקרת בית שרוטה?