מה ג'סטין ביבר למד מאייל גולן?

ג'סטין ביבר ששהה לאחרונה במעצר לא ניצל את הזמן לחשבון נפש, ויצא לחופשה בפנמה. בינתיים התברר ששותפו לדבר עבירה היה לא אחר מאשר אביו

אחרי שתועד במעצר, עבר ג'סטין ביבר לנפוש בפנמה. אם חשבתם שינצל את הימים שאחרי המעצר שלו לחשבון נפש, זה לא קרה. ביבר תועד עם חברים בחוף הים כשלצדו הדוגמנית שנטל ג'פריז בת ה-21.

 

באתרי הרכילות בארה"ב נטען שמנהליו של ביבר שלחו לו מטוס פרטי שיקח אותו מפלורידה, הישר למכון גמילה, אבל הוא סירב לעלות עליו. למי שפספס: ביום חמישי בארבע לפנות בוקר שעון מיאמי, ביבר נתפס במשמרת פלורידה, נכשל בבדיקת אלכוהול בדמו, והואשם בסעיפים של נהיגה תחת השפעה, התנגדות למעצר ונהיגה עם רישיון לא בתוקף.

 

הלמבורגיני הצהובה של ביבר התחרתה עם פרארי אדומה, באזור מגורים, במהירות כפולה מהמותר בחוק. ביבר נלקח למעצר ממנו שוחרר לאחר חקירה של כמה שעות, בערבות סטנדרטית של 2500 דולר.

 

בינתיים התגלה ששותפו של ביבר לבלאגן היה לא פחות מאביו, ג'רמי ביבר. האבא צולם מבלה עם בנו במיאמי כמה שעות לפני, וגם תועד כשבילה איתו בבר. חוץ מהבירה והמריחואנה, סיפר ביבר לשוטרים שאת כדורי ההרגעה מסוג קסנאקס סיפקה לו אמו.

 

ביבר כמו תמיד דואג לתקשר עם המעריצים דרך הרשתות החברתיות, בתמונה אחת כתב להם: "מודה לאלוהים", ובאחרת השווה את עצמו למייקל ג'קסון.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו