פרסום ראשון: אביבית בר זוהר הותקפה ע"י בן זוגה

בחור שהתייצב נסער בתחנת המשטרה, חשף שריטות עמוקות בידיו ודיווח על הרס שהותיר אחריו בביתה של אביבית בר זוהר בעקבות תגרה אלימה. בר זוהר מסרבת להגיש תלונה

השם של אביבית בר זוהר, בוגרת "האח הגדול", עולה בדרך כלל בהקשר של ענייני טראש וריאליטי משעשעים - ריבים עם ליהיא גרינר, הריסים שלה, הצחוק המתגלגל. אבל הפעם מדובר באלימות אמיתית שאביבית חוותה אמש.

 

בר זוהר מספרת כי החליטה להפסיק קשר שטופח במשך שלושה שבועות והופתעה לגלות תגובה לא נעימה מהצד השני. "גררו אותי, הרביצו לי", היא מספרת ומוסיפה שבן זוגה אף חתך את עצמו. בשלב זה, לפי בר זוהר, היא נעלה את עצמה בשירותים וביקשה סיוע מחבר משותף. "כנראה שהיה קורה אסון אם חבר לא היה מגיע", היא מודה.

 

בן הזוג המכה, שאביבית ביקשה לא לנקוב בשמו, הגיע למשטרת כפר סבא בעצמו לפנות בוקר, ומסר את פרטי המקרה מהפחד שאביבית תתלונן והוא ייעצר. בר זוהר מצידה, מסרבת להגיש תלונה. "לא אהרוס לו את החיים", היא מסכמת אך מודה כי אם היא לא הייתה הקורבן, היא בהחלט הייתה מצפה שמישהי תגיש תלונה נגד התוקף.

 

מכיוון שאביבית לא הגישה תלונה, המשטרה לא פתחה תיק, אבל אביבית מרגישה שהסכנה עדיין לא חלפה ומספרת כי בן זוגה לשעבר איים עליה והודיע לה כי לא ייתן לאף גבר להתקרב אליה.

 

למרות הטראומה, אביבית מבטיחה לא להישבר. "עוד לא נולד הגבר שיהרוס לי את החיים... אני אישה חזקה וגם על זה אני אתגבר".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו