"אשטון קוצ'ר התכופף למיטת הרב ופשוט פרץ בבכי"

כחודש לאחר הלוויתו של הרב שרגא ברג, הרבנית קרן ברג הגיעה לישראל וסיפרה מה התוכניות שלה לעתיד וכיצד אשטון קוצ'ר הרגיש כשראה את בעלה ברגעיו האחרונים

קצת אחרי יום כיפור, נפטר הרב שרגא ברג. הלוויה הביאה לצפת רבים מהמאמינים לטקס עצוב בצבעי לבן וצלמי הפפראצי העולמיים התייצבו כדי ללכוד דמעה בעיניהם של מילה קוניס ואשטון קוצ'ר.

 

כמו שמדונה היא רק מדונה, כך גם מאמיני הקבלה קוראים לברג רק "הרב" אבל יש גם רבנית. בנייד של האישה הזו שמורים כמה מהמספרים הנחשקים בעולם: כוכבים, אנשי עסקים ומנהיגים. בחצרות של רבנים לא שמים את האישה בפרונט, אבל כבר שנים מספרים על קרן ברג שלמעשה, היא זו שניהלה את העניינים מאחורי הקלעים. כעת חשוב לה להבהיר את המצב.

 

"הייתי בראש המרכז לקבלה במשך תשע השנים האחרונות אז לעולם לא אוכל לקחת את מקומו כי הוא היה ייחודי ואני ייחודית. אני מאמינה שעכשיו אנחנו יכולים להתרכז בלהביא את זה לעוד מדינות, לפתוח עוד מקומות ובסופו של דבר לאסוף את כולם לישראל", מספרת ברג בת ה-71.

 

האם ברג התרגשה מהעובדה שאשטון ומילה הגיעו להלוויה? "לא, הם היו איתנו במטוס. הם למעשה קפצו על המטוס שלנו כדי לבוא איתנו. אשטון התכופף למיטת הרב כשהוא ראה אותו ופשוט פרץ בבכי. הוא אמר 'איבדתי את אבא שלי'", משיבה ברג.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו