מורן אטיאס פותחת חזית מול בר רפאלי

אם זה עובד לבר, למה שזה לא יצליח גם למורן?​ הדוגמנית המצליחה נכנסת לעסקי המשקפיים והופכת למתחרה המרה של בר רפאלי

קרב מעניין מסתמן בצמרת הדוגמניות הישראליות שהופכות לנשות עסקים. מורן אטיאס נכנסת לעסקי המשקפיים והופכת למתחרה המרה של בר רפאלי. אם זה עובד לבר, למה שזה לא יצליח גם למורן? בדומה להתקשרות של מותג המשקפיים ''קרולינה למקה'' ורפאלי המובילה את כל פרסומי החברה אבל לא רק כפרזנטורית אלא גם כבעלת 5% מהרווחים בחנויות, כך גם מורן אטיאס נכנסת לשוק המשקפיים והאופטיקה הישראלי שמגלגל כמיליארד וחצי שקלים בשנה.

 

מורן הופכת לשותפה ותוביל את מסע הפירסום של רשת חדשה בשם ''טופטיקה''. מדובר במיזם שמאגד 23 חנויות פרטיות ותיקות של אופטיקאים - עסקים שסובלים בתקופה האחרונה מהתחרות עם הרשתות הממותגות ומירידת המחירים. בשנתיים האחרונות דווח על עשרות חנויות פרטיות שנסגרות בארץ מידי שנה. בין היזמים - אחד מראשי ''אופטיקה הלפרין'' בעבר שחבר לבעלי רשת ''כפר השעשועים'' שרכשו לאחרונה גם את ''אופיס דיפו'' הקורסת. הכוונה היא לאחד את חנויות המשקפיים של פעם תחת מותג אחד חדש שיוכל להשקיע כדי לפרסם את עצמו בפריסה ארצית.

 

מורן אומנם חיה ועובדת בלוס אנג'לס בשנים האחרונות אבל ההכנסה הגדולה שלה מגיעה עדיין מישראל. היא מובילה לאורך השנים קמפיינים גדולים לאופנה והלבשה תחתונה. הנסיון האחרון והמתוקשר שלה בעולם העסקים היה לפני שש שנים כשהתמנתה לדירקטורית בחברת הנדל''ן ''עטיה גרופ'' שנקלעה לקשיים, לחקירות ולתביעות גם נגד מורן בשל תפקידה הרשמי. גם אצל בר רפאלי רשומה חוויה עסקית צורמת שלא צלחה. השותפות שלה ברשת ההלבשה התחתונה ''אנדר מי'' קרסה לאחרונה בצלילים צורמים. אבל הדוגמניות יודעות שחיי המדף במקצוע קצרים וצריך להכין תשתית להמשך החיים. הקמפיין הגדול בכיכובה של מורן יעלה בסוף החודש בהשקעה של כשישה מיליון שקלים.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו