ניסים גרמה מציג: הכוכב הבא של התלתלים

ניסים גרמה הוא במשך שנים אחד אחד הסמלים של הישראלי התימני. הצצה לבית שלו ושל בנו מגלה משהו על כור ההיתוך הישראלי וגם: חשיפה ראשונה לאודישן של גרמה החדש בשכונה

ניסים גרמה הוא במשך שנים אחד אחד הסמלים של הישראלי התימני. בדיוק כשבימים אלו הוא מככב בריאליטי חדש עם ה-ח' וה-ע', מנסה גם הבן שלו את מזלו כזמר בתוכנית ''הכוכב הבא'' שעוד מעט תעלה. מי שמחפש את התלתלים, הסילסולים ואת הפלאפל לא ימצא את זה פה.


הצצה לביתו של ניסים גרמה ובנו מגלה משהו על כור ההיתוך הישראלי. הילד גדל בתוך עסקת החבילה שנקראת ''ניסים גרמה'' ומודה שזה משהו שרודף אותו מגיל קטן ושהוא אינו מכיר משהו אחר. אבל חוץ מהעובדה ששניהם נכנסו למעגל הריאליטי, הכל בין האבא והבן בדיוק ההפך. כשמסתכלים על התמונות מפעם, אי אפשר שלא להפריז בחשיבות האין תלתלים, גם ה-ח' וה-ע' הוחלקו אצל הילד.

 

האבא שר כבר ארבעה עשורים אבל חדר העבודה שלו בבית לא נראה כמו המקום הפרטי של זמר. שנים הוא עסקן פעיל ומקורב מאוד לראשי העבודה ולשמעון פרס בפרט. יש עוד שתי אחיות גדולות שאינן גרות בבית. לפני שנתיים מתה שושי, אם המשפחה, מסרטן אחרי 32 שנות נישואים. היא נוכחת בבית בכל מקום. האבא והבן שנותרו, חיים יחד בתא המשפחתי שהצטמצם ולא מפסיקים להחליף ביניהם נשיקות.

 

קצת אחרי שאשתו נפטרה, גרמה שבכל השנים האלה מאז החתונה לא עלה על מטוס, התמודד עם השד שלו וטס עד לבוליווד. אבל בעוד האבא מלמד את ההודים בסדרה של יס מה זה צעד תימני, הבן ממשיך במלחמת העצמאות שלו. צדוק גרמה הוא ממש לא מה שהשם שלו משדר. עוד לפני הכוכב הבא, כשהוא ניסה לשיר, זה היה הכי רחוק מהמאכל הלאומי של ישראל. הילד בן 30, נראה כמו הכוכב הנכון שינסה להמיס את האפליקציה. רגע לפני שהריאליטי מתחיל, אפשר להפוך את גרמה ג'וניור למין משל על כור ההיתוך - על הדור שבורח מהמסורת הדתית הגלותית המופגנת של פעם או סתם על בחור שמתקדם ולא רוצה להסתובב בכל מקום עם שלט או לצורך העניין עם שקית של עלי גת. למרות זאת, לא בטוח שאבא גרמה שמח לראות עכשיו את בנו נכנס למערבולת של עולם הבידור.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10


לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו