חילופי דברים קשים בין אייל גולן לדודו אהרון: "נמצאים בנתק מוחלט"

מקורבים של שני הזמרים טוענים כי הם נמצאים בסכסוך עמוק והם אפילו התעמתו. הרקע: עיתוי סיבוב ההופעות של אהרון בארה"ב

אייל גולן ודודו אהרון הציגו לאורך השנים חברות אמיצה במיוחד. השניים שלטו בשמי המוזיקה הים תיכונית ככוכבים נוצצים ודאגו לפרגן אחד לשני. אולם, לפעמים דברים טובים מסתיימים והנה שני הזמרים מוצאים את עצמם בנתק מוחלט בשל סיבוב הופעות שערך אהרון בארצות הברית.


השבר החל כשאייל גולן התכונן לסיבוב של 10 הופעות בארצות הברית תמורת כמיליון דולרים, אבל אז הקדים אותו החבר אהרון ויצא לסיבוב הופעות בארה"ב שבועיים לפניו. המהלך של אהרון טרף את הקלפים של גולן מאחר שהשניים פונים לאותו קהל ואין ספק כי הופעות של אהרון עלולות להוריד את הביקוש להופעות של זמר ים תיכוני ישראלי נוסף תוך פרק זמן יחסית קצר.


על פי מקורבים של שני הזמרים, עניין ההופעות יצר מתיחות קשה ואף הביא לחילופי דברים קשים ביניהם. לדברי המקורבים שני הזמרים נמצאים בימים אלו ב"נתק מוחלט".


אולם, בחברת ההפקה של אייל גולן, "ליאם הפקות", טוענים כי הדברים אינם נכונים: "ההופעות של אייל בארצות הברית היו הצלחה גדולה, החברות בין אייל לדודו מצוינת".


תגובת אנשיו של דודו אהרון: "דודו אהרון ואייל גולן חברים טובים וקרובים ולא היה ביניהם שום סכסוך. רק לפני מספר ימים דודו ביקר את חברו אייל בביתו שברחובות ואין שום שחר לידיעה".

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו