קריס ג'נר מדברת על פרשת שינוי המין: "יש הרבה דאגות"

ראיון מיוחד: האישה שעומדת בראשה של משפחת קרדשיאן מתיישבת מול המצלמה וחושפת את הפרטים העסיסיים. "קים תמיד אהבה את העור שבו היא נמצאת", היא טוענת ומודיעה שהיא לא פוסלת דייט עם גבר ישראלי. צפו בקטע

קריס ג'נר הוכיחה לאחרונה שהחיים שלה הם הרבה מעבר למעניינים. האישה שילדה את קים קרדשיאן והביאה לאוויר העולם את הסדרה המצליחה של בני משפחת קרדשיאן נמצאת בימים אלה לא רחוק מעין הסערה. הסיבות לכך הם הפרסומים לפיהם בעלה לשעבר, ברוס ג'נר, משנה את זהותו המינית והופך לאישה.


"יש הרבה דאגות", אומרת ג'נר בראיון מיוחד ל"ערב טוב עם גיא פינס", אבל היא בכלל מתכוונת לחייהן של בנותיה. "את לא מפסיקה לדאוג לילדים רק כי הם מבוגרים", טוענת ג'נר בת 58 שמתפעלת את חייהן של ארבע בנותיה בדיוק כמו שהיא מנהלת את התוכנית המשפחתית שמגלגלת עשרות מיליוני דולרים בשנה וזה עוד ללא המיליונים הנלווים מפרסום.


רק לאחרונה נמכרו שלוש עונות של תוכנית הריאליטי הפרובוקטיבית בסכום של 40 מיליון דולרים, וכנראה שהצופים ברחבי העולם ימשיכו ליהנות מהישבן של קים קרדשיאן. "כולנו נולדו עם נכסים מסוימים. קים תמיד אהבה העור שבו היא נמצאת", מספרת ג'נר על הדימוי העצמי של בתה.


ההצלחה המסחררת של ג'נר החלה לפני כמה שנים דווקא בעיצומו של משבר משפחתי. קלטת לוהטת של קים הופצה ברשת והאם המודאגת החליטה לעשות מזה עסק. כך היא הכניסה את המצלמות לבית המשפחה והחלה לספק לציבור תוכן שטרם נראה על המסך. דוגמא טובה לתכנים כאלה היא הסיפור של גרושה ששינה את שמו מברוס לבריגי'ט ונראה כי הוא גם משנה את גופו בניתוחים מיוחדים.

 

עוד לפני שהכירה את ברוס התחתנה ג'נר בגיל 25 לעורך הדין העשיר, רוברט קרדשיאן, שאף ייצג את או ג'יי סימפסון. רוב חייה היא כלל לא עבדה אבל כעת היא מפצה על כל השנים ואפילו מרשה לעצמה לטייל לא מעט. "גם כשאני מטיילת אז אני עובדת. לוקחת כמה ימים לעצמי וחוזרת לבלגן הרגיל", מפרטת ג'נר ואפילו לא שוללת דייט עם גבר ישראלי. "אולי תסדרי לי", היא מבקשת מהמראיינת.

 

ערב טוב עם גיא פינס בצפייה ישירה ב-VOD של nana10

 

לגיא פינס יש טוויטר, בואו לעקוב אחריו